دکوراسیون سبز
ترکیب سبز و قرمز در دکوراسیون شاید عجیب به نظر برسد اما این دو رنگ وقتی با هم در منزل به کار برده شوند نتیجه کار قابل تحسین است.

طراحی دکوراسیون سبز و قرمز منزل

اگر قرار باشد دو رنگ از بهترین رنگ ها در دکوراسیون منزل با هم ترکیب شوند قطعا این دو رنگ سبز و قرمز هستند که در دکور منزل معجزه میکنند. ترکیب قرمز و سبز یک ترکیب جذاب است که دکوراسیون منزل را انرژی بخش میکند، با اضافه کردن رنگ سبز به دکوراسیون به نوعی طبیعت را به خانه تان آورده اید و قطعا خانه ای پر از حس و حال خوب خواهید داشت.

دکوراسیون قرمز

دکوراسیون سبز و قرمز نشیمن

قرمز و سبز در دکور اتاق خواب فضایی رویایی و ارامش بخش برای خواب راحت فراهم میکنند، میتوانید از روتختی سبز و قرمز در اتاق تان استفاده کنید و با تابلوهای دکوری سبز رنگ اتاق تان را تکمیل کنید.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب سبز و قرمز

ترکیب سبز و قرمز در اتاق نشیمن فضایی شاد و صمیمی برای دورهمی های خانوادگی فراهم میکند، مبلمانی به رنگ سبز و قرمز اولین گزینه ای است که باید به اتاق نشیمن تان اضافه کنید و دیگر وسایل را با همین ترکیب رنگ باید انتخاب کنید.

دکوراسیون نشیمن

بهترین رنگ ها برای دکوراسیون نشیمن 

دکوراسیون مبلمان

دکوراسیون مبلمان با کوسن های سبز و قرمز

دکوراسیون پذیرایی

پذیرایی و نشمین سبز و قرمز

اتاق غذاخوری اگر به رنگ سبز و قرمز باشد باعث تحریک اشتها میشود و قطعا یکی از بهترین رنگ ها برای غذاخوری همین سبز و قرمز هستند، میتوانید از تصویر زیر برای اتاق غذاخوری ایده بگیرید.

اتاق غذاخوری

اتاق غذاخوری سبز و قرمز

ترکیب رنگ قرمز و سبز یک اتاق پر انرژی و هیجان انگیز برای نوجوانان امروزی میسازد، اتاقی شاد و جذاب که قطعا همه نوجوانان باسلیقه آن را میپسندند.

دکوراسیون اتاق نوجوان

دکوراسیون اتاق نوجوان مدرن

دکوراسیون سبز و قرمز خوشرنگ ترین دکوراسیون منزل + تصاویر

2.58
این مطلب مفید بود ؟44
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی