دکوراسیون کامل خانه
دکوراسیون کامل خانه ها و آپارتمان های نقلی و کوچک راز و رمز هایی دارند که دکوراتورها با دانستن انها از کوچک ترین فضا بهترین و بیشترین استفاده را می کنند.

دکوراسیون کامل یک خانه نقلی

دکوراسیون کامل خانه ها و آپارتمان های نقلی و کوچک راز و رمز هایی دارند که دکوراتورها با دانستن انها از کوچک ترین فضا بهترین و بیشترین استفاده را می کنند این راز و رمزها را در این بخش از دنیای مد نمناک به شما میگوییم.

آپارتمان و خانه های نقلی هم با طراحی دکوراسیون های شیک می توانند زیبا و جادار به نظر برسند. این فکر که یک آپارتمان و خانه با متراژ کم برای مانور دکوراسیونی گزینه ای مناسب نیست اشتباه است چرا که امروزه علم طراحی دکوراسیون از هر فضای کوچکی یک محیط زیبا با نهایت استفاده برای شما خلق می کند. اگر شما هم از صاحبات آپارتمان ها و خانه های نقلی هستید با اجرای چند نکته در دکوراسیون خانه تان می توانید بیشترین استفاده را از کم ترین جا بکنید.

زیبایی در عین سادگی برای آپارتمان نقلی

مهم ترین راز طراحی دکوراسیون خانه های کوچک این است که از شلوغی و نق شو نگارهای درهم برهم تا حد امکان در لوازم خود استفاده نکنید.

 دکوراسیون آپارتمان های کوچک

دکوراسیون کامل خانه - دکوراسیون آپارتمان های کوچک

دکوراسیون کامل خانه

چیدمان و دکوراسیون شیک خانه 

دکوراسیون نشیمن

دکوراسیون نشیمن با رنگ های شاد

 رنگهای شاد و ملایم برای آپارتمان نقلی

برای اینکه به خانه تان روح ببخشید و سادگی در مبل ها و کابینت های آشپزخانه خانه شما را یکدست و خسته کننده نکند باید در انتخاب رنگ ها بسیار دقت کنید. دکوراتورهای ماهر دنیا بهترین رنگ ها برای زیبایی دکوراسیون خانه های کوچک را رنگهای کرم و قهوه ای ملایم - بنفش ملایم - سبز آبی - آبی کهربایی - سفید و نارنجی که مرعورف به نارنجی کدو حلوایی است معرفی کرده اند.

دکوراسیون خانه

دکوراسیون رنگارنگ آپارتمان

دکوراسیون منزل

دکوراسیون آپارتمان کوچک و نقلی 

از دیوارها در آپارتمان نقلی استفاده کنید

یک تابلو و یا طرح زیبای کامپوزیت و یا کاغذ دیواری روی یک دیوار خانه نمای فوق العاده ای به منزل شما خواهد داد.

 طراحی آشپزخانه

طراحی و دکوراسیون آشپزخانه شیک 

دکوراسیون کامل یک خانه نقلی ولی مدرن + تصاویر

4.1538
این مطلب مفید بود ؟44197
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
وبگردی