دکوراسیون کرم قهوه ای
دکوراسیون منزلی مدرن را بررسی میکنیم که تم اصلی آن کرم قهوه ای است و به سبک مینیمال طراحی و چیدمان شده است.

دکوراسیون منزل کرم قهوه ای مدرن

کرم قهوه ای رنگ محبوب ایرانی ها برای دکوراسیون منزل است, کرم قهوه ای یکی از رنگ های اصلی و پرکاربرد در طراحی داخلی دکوراسیون است که استفاده از طرح های چوبی در آن رواج دارد. در این مطلب از سایت نمناک دکوراسیون منزلی شیک به سبک مینیمال را بررسی میکنیم که تم آن به رنگ کرم قهوه ای است.

برای فضای نشیمن این خانه ساده ترین دکوراسیون طراحی شده است, مبلمان ال شکل ساده و مدرنی که با پارکت چوبی کف نشیمن همرنگ است. نورپردازی حرفه ای , زیبایی این خانه را بیشتر کرده است و حسابی جلب توجه میکند. نورپردازی و دکور شیک پشت ال سی دی قابل تحسین است و نشان میدهد این خانه توسط دکوراتورهای حرفه ای طراحی شده است.

دکوراسیون کرم قهوه ای

دکوراسیون کرم قهوه ای نشیمن منزل

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل به سبک مینیمال

فضای غذا خوری یک میز ناهارخوری جمع و جور چهار نفره به رنگ کرم قهوه ای دارد و یک لوستر خلاقانه که بالای میز قرار دارد فضا را زیباتر کرده است. همانطور که مشاهده میکنید رنگ های تیره در این خانه جایی ندارند همین موضوع باعث ایجاد آرامش و انرژی مثبت میشود.

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل مدرن 2018

این خانه اتاق خواب جالبی دارد, تخت خواب کاملا ساده به رنگ طوسی کمرنگ و یک کمد شیشه ای بزرگ که اتاق را شبیه فروشگاه لباس فروشی کرده است. یک شومینه مدرن و جالب کنار میز مطالعه ی ساده قرار دارد که فضای مطالعه را دوست داشتنی تر کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب شیک با تزیینات جدید

دکوراسیون منزل

دکوراسیون میز مطالعه و شومینه مدرن

این خانه حمام و سرویس بهداشتی بزرگی دارد که دکوراسیون اش ساده تر از آن است که فکرش را میکردید, سبک مینیمال باعث شده حمام و سرویس بهداشتی کاملا ساده و بدون هیچ تزیین خاصی باشد.

حمام مدرن

سرویس بهداشتی و حمام بزرگ مدرن 

ترکیب شیک کرم قهوه ای در دکوراسیون مینیمال + عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی