دیدن ارواح
در این مطلب جالب به معرفی بهترین و ایمن ترین اماکن برای دیدن ارواح پرداخته ایم اگر به دل و جرآت خود اطمینان دارید با ما همراه باشید.

ایمن ترین اماکن برای دیدن ارواح!

همانطور که میدانید شنیدن داستان های ترسناک و آگاهی از مناطق جن زده برای بیشتر مردم لذت بخش است و بسیاری از آنها بیشتر به ماجراجویی و احضار روح علاقه مندند تا جایی که سعی دارند به مکان هایی که مخوف و متروکه و در عین حال ترسناک هستند سفر کنند.از این رو خبرگزاری اسپوتنیک در مطلبی به معرفی بهترین و ایمن ترین اماکن برای دیدن ارواح پرداخته است.

دریاچه استو در سان فرانسیسکو، آمریکا

قریب به 100 سال است که داستان های عجیبی مربوط به دریاچه استو در سان فرانسیسکو منتشر می شود. شایعه است اگر کسی شبانه به سواحل این دریاچه برود شاهد وقایع و اتفاقات عجیبی خواهد بود. بسیاری معتقدند دریاچه استو یک مکان «ماورایی» است. تردد با قایق در این دریاچه صرفا در روز برای گردشگران ممکن است.

دیدن ارواح

گلستونبری در انگلیس

افسانه های فوق العاده ای درباره منطقه گلستونبری در انگلیس وجود دارد. این منطقه به کوه جادویی، تپه شیشه ای، قلعه مارپیچ، و قلعه گریل معروف است. برخی نیز آن را جزیره «آوالون» می نامند و معتقدند شاه آرتور در این محل دفن شده است. عده نیز از وجود روح این پادشاه قرون وسطی در این منطقه خبر داده اند.

دیدن ارواح

قلعه پیدهیرتسی در اوکراین

این قلعه به واسطه سرگردانی روح یک بانوی سفید پوش در سراسر اوکراین معروف است. اعتقاد بر این است که این زن، همسر یکی از مالکان قلعه بوده و به دلیل حسادتی که به شوهرش داشته، او را به قتل می رساند و جسدش را در یکی از دیوار های قلعه مخفی می کند. عده ای او را مشاهده کرده وبرخی صدای پاشنه های کفش او روی سنگ های مرمر قلعه را شنیده اند.

دیدن ارواح

تونل شهر یْیْهلاوا در جمهوری چک

کاوشگران در پی بررسی خرافات عمومی درباره تونل شهر یْیْهلاوا، پس از ورود به این تونل تاریک پلکانی قرمز رنگ و درخشان که همراه با نوعی صدا ظاهر می شود را مشاهده کرده اند.

دیدن ارواح

ویلای جزیره گایولا در ایتالیا

گایولا یکی از جزایر کوچک در جنوب غربی ایتالیاست. در این جزیره کوچک فقز یک ویلا وجود دارد. اعتقاد بر این است که این ویلا مکانی نفرین شده است چرا که تمامی افرادی که از این منطقه بازدید کرده اند یا روانه بیمارستان روانی و زندان شده اند و یا خودکشی کرده اند. مردم محلی این مکان را نفرین شده می دانند و گردشگران جرات بازدید از این ویلا را ندارند.

دیدن ارواح

بیمارستان بلیتز هیل استاتن در برلین، آلمان

این بیمارستان در نزدیکی برلین یکی از معروف ترین و مجهزترین مراکز درمانی بود. در جنگ جهانی دوم، ارتش اتحاد جماهیر شوروی کنترل آن را به دست گرفت و با پایان جنگ به منطقه ای متروک تبدیل شد. افرادی که از سر کنجکاوی به این منطقه آمده اند ضمن یافتن نامه هایی از سربازان جنگ جهانی دوم، صدا های عجیب نیز شنیده اند.

دیدن ارواح

قلعه چیلینگام در انگلیس

این قلعه تا اواخر قرن 12 میلادی فقط یک صومعه بود، ولی در حال حاضر به محلی پرطرفدار برای مشاهد ارواح تبدیل شده است. معروف ترین روح این قلعه «پسر آبی» نام دارد که در صدد تسخیر اتاق صورتی قلعه است. بازدیدکنندگان پس از شندین صدای جیغ، نوری آبی مشاهده کردند.

دیدن ارواح

دره میلز در ایتالیا

قدمت دره میلز به سال 900 میلادی باز می گردد. این محل تا سال 1866 محلی برای آسیاب دانه های غلات بود و پس از به منطقه ای متروک تبدیل شد. بسیاری از مراجعه کنندگان به این محل شاهد نوری مرموز و صدای خنده بودند.

دیدن ارواح

برای دیدن ارواح واقعی به این مکان ها سفر کنید! + تصاویر

3.776
این مطلب مفید بود ؟5620
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
وبگردی