دیوار به دیوار 2

پخش سریال دیوار به دیوار 2 در اولین شب سال نو

تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396کد مطلب : 65556زمان مطالعه : 3 دقیقه
سریال دیوار به دیوار 2 با بازی ویشکا آسایش ، پژمان جمشیدی و فرهاد آئیش از اولین شب سال نو روی آنتن شبکه سه سیما میرود.

دیوار به دیوار 2 در اولین شب سال نو روی آنتن میرود

سریال دیوار به دیوار 2 از مدتها پیش به عنوان سریال نوروزی شبکه سه سیما معرفی شد و عوامل این سریال این روزها در حال تدارک برای آماده سازی این سریال در ایام نوروز هستند. فرهاد آئیش بازیگر سریال دیوار به دیوار در یک گفتگو خبرهای جدیدی از زمان پخش سریال دیوار به دیوار 2 داد.

فرهاد آئیش بازیگر دیوار به دیوار 2 درباره آخرین وضعیت تولید این سریال گفت:سریال "دیوار به دیوار 2" روند پیشرفت خود در تولید را به خوبی طی می کند و امیدواریم تا دو هفته دیگر فیلمبرداری اثر به پایان می رسد.

زمان دقیق پخش دیوار به دیوار 2 مشخص شد

وی در همین راستا افزود:همه گروه تولید به سختی در حال تلاش هستند تا سریال "دیوار به دیوار 2" با قدرت در شب عید به پایان رسیده و در اولین روز نوروز 97 از آنتن سیما پخش شود.

بازیگر "پرده نشین" درباره فضای کار و تعامل عوامل تولید اظهار کرد:مثل سری اول سریال دیوار به دیوار تیم بسیار خوبی در حال کار هستند و همه اعضا در کنار هم و با هم انرژی سیال دارند. معمولا زمانی که فضای تولید یک سریال به این شکل باشد کار خوب از آب در می آید. امیدوارم در زمان پخش هم نظر مخاطب از سریال خوب باشد.

سریال دیوار به دیوار 2

سریال دیوار به دیوار 2 در ایام نوروز روی آنتن شبکه سه سیما

بازیگر فیلم "پوپک و مش ماشالا" ادامه داد:علی قربان زاده و میترا حجار به عنوان دو بازیگر اصلی به "دیوار به دیوار 2" اضافه شده اند که به جذابیت سریال کمک می کند. من بسیار در کار خوشحالم، از آن رضایت دارم و امیدوارم مخاطبان هم دوست داشته باشند.

وی درباره استقبال مخاطبان از "دیوار به دیوار 2" توضیح داد:معمولا چون مخاطب قسمت دوم یک اثر را با پیش فرض نگاه می کند شرایط برای جذابیت یک اثر خطرناک تر است و ممکن است مخاطب با توقع بیشتر نگاه کند ولی فکر می کنم بتواند توقع مخاطبان را برآورده کند.

سریال دیوار به دیوار 2

میترا حجار و علی قربانزاده در سریال دیوار به دیوار 2

بازیگر سریال "کلاه پهلوی" درباره دیگر فعالیت های خود در عرصه بازیگری بیان کرد:اثر دیگری برای بازی ندارم و اگر پیشنهاد هم شود انتخاب نمی کنم چون همیشه تنها یک کار انجام می دهم و همزمان در اثری بازی نمی کنم.

آئیش در آستانه نوروز در آرزویی برای مردم ایران در سال 97 خاطرنشان کرد:سلامتی، اقتصاد و زندگی بهتر را برای مردم سرزمینم آرزو می کنم.

دیوار به دیوار سریال کمدی 60 قسمتی بود که داستان پنج خانواده را روایت می کرد، که به دلایلی مجبور می شوند سه ماه در یک خانه با یکدیگر زندگی کنند. این پنج خانواده پیش از این هیچ آشنایی با یکدیگر نداشته اند و در یک روز بنا به اتفاقی مجبور می شوند که با هم زندگی کنند.

سریال دیوار به دیوار 2

ویشکا آسایش و آزاده صمدی در سریال دیوار به دیوار 2

این سریال به کارگردانی سامان مقدم و تهیه کنندگی حمید رحیمی نادی برای پخش در ایام نوروز آماده می شود.

اسامی بازیگران سریال دیوار به دیوار 2 عبارتند از::رویا تیموریان، پژمان جمشیدی، گوهر خیراندیش، فرهاد آئیش، ویشکا آسایش، یاسمینا باهر، حسن زارعی، علی شادمان، مجید شهریاری، آزاده صمدی، مهسا طهماسبی، جواد عسگری، شمسی فضل اللهی، رضا ناجی، مهوش وقاری و میترا حجار و علی قربان زاده.

پخش سریال دیوار به دیوار 2 در اولین شب سال نو

3.555
این مطلب مفید بود ؟3817
برگرفته از خبرگزاری میزان ، باشگاه خبرنگاران / م.ف
وبگردی