رئال مادرید

کدام بازیکنان رئال‌مادرید را ترک می‌کنند؟

تاریخ انتشار : 18 خرداد 1401کد مطلب : 65560زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از خداحافظی سه بازیکن رئال‌مادرید از این تیم، خبرها از خروج 6 بازیکن دیگر در تابستان حکایت می‌کند.

ایرنا:«مارسلو»، «ایسکو» و «بیل» سه بازیکن رئال‌مادرید هستند که نهم تیرماه، قراردادشان با این تیم خاتمه می‌یابد و می‌توانند این تیم را در تابستان ترک کنند حال رسانه‌های اسپانیایی از جدایی 6 بازیکن دیگر تیم رئال خبر می‌دهند.

در همین راستا، تارنمای «موندو دپورتیوو» با انتشار اسامی این بازیکنان نوشت:مارسلو، ایسکو و بیل تنها بازیکنانی نخواهند بود که می‌توانند در تابستان رئال‌مادرید را ترک کنند.

«آندری لونین» دروازه‌بان 23ساله می‌تواند رئال‌مادرید را ترک کند و کهکشانی‌ها بنا ندارند هنگام جدایی او مشکلی برای او ایجاد کنند اما در تلاش هستند تا گزینه جایگزین خوبی را پیدا کنند.

«خسوس وایخو» مدافع 25ساله رئال که فصل گذشته دقایق کمی پا به توپ داشت و با آمدن «رودیگر» بازی برای او بسیار سخت‌تر شد تا آنجا که باشگاه به دنبال راهی برای خروج او است.

«دنی سبایوس» هافبک 25ساله از واپسین روزهای سال گذشته کاملاً واضح بود که می‌خواهد رئال‌مادرید را ترک کند؛ زمانی که کارلو آنچلوتی فقط چند دقیقه از بازی در این فصل را به او اختصاص داد و این باعث شد که او به فکر ادامه یا عدم حضور در این تیم باشد.

قرارداد او در سال 2023 به پایان می‌رسد و در صورت عدم تمدید، مادرید او را وارد بازار خواهد کرد.

«مارکو آسنسیو» که قرارداد این بازیکن 26ساله مایورکایی همانند سبایوس، در سال 2023 به پایان می‌رسد و در صورت عدم تمدید، رئال‌مادرید او را وارد بازار خواهد کرد.

«لوکا یوویچ» این مهاجم 24ساله صربستانی هم همواره به‌جای بنزما وارد زمین می‌شد به همین دلیل زمان بیشتری را روی نیمکت سپری کرد.

«ماریانو دیاز» این مهاجم 28ساله که همیشه در جدایی از رئال‌مادرید مشکل داشته است اما به نظر می‌رسد تابستان امسال دیگر مشکلی برای رفتن او نیست.

انتهای پیام/م

کدام بازیکنان رئال‌مادرید را ترک می‌کنند؟

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : رئال مادرید
وبگردی