راز جوانی
" سو ماکسلی " مجری تلویزیونی در سن 55 سالگی همجنان جوان و زیباست . این چهره ی مشهور در یک مصاحبه راز جوانی و زیبایی خود را بسیار ساده بیان کرد.

رازهای زیبایی و جوانی مجری مشهور 55 ساله تلویزیون:

در دنیا کم نیستند افرادی که در دهه 50 و یا 60 زندگی شان همچنان زیبایی و جوانی در چهره شان دیده می شود ، سلبریتی ها و چهره های مشهور در میان این دسته افراد بیشتر دیده می شود و دانستن رازهای زیبایی آنها برای بسیاری از افراد جالب و کاربردی است. یکی از این چهره ها خانم " سو مالکسی" 55 ساله است که سالهاست کار اجرای تلویزیونی انجام می دهد . دیلی میل در مصاحبه ای با او دلایل و شگردهای جوان ماندنش را منتشر کرد. 

روش های ساده ای که راز جوانی و زیبایی سو ماکسلی هستند

چهره مشهور تلویزیونی در این گزارش رازهای جوانی و زیبایی اش را بسیار ساده خواند و در این مورد گفت:برای آنکه مدت طولانی تری جوان و زیبا بمانید:

 موهایتان را کش نیاورید!

من باور ندارم که موهای کوتاه بهتر است اما به این هم معتقد نیستم که تلاش برای داشتن موهایی بلند و صاف ارزش انجام عادات نابود کننده موها را داشته باشد چرا که اکثر خانم ها با داشتن موهای نازک همچنان علاقه به بلندی قد موها دارند که این نه تنها زیبایی خاصی نخواهد داشت بلکه استحکام موها را روز به روز کم تر خواهد کرد. همچنین تا حد ممکن از صاف کردن موها با ابزار آرایشی بپرهیزید و اجازه دهید تا موج های طبیعی روی موها زیبایی خود را نشان دهند.

رازهای جوانی

رازهای جوانی مجری تلویزیونی در دهه 60 عمرش

 به اندازه و خوش رنگ آرایش کنید:

بعضی از خانم ها باور دارند که آرایش کم و یا حتی چهره بدون آرایش بهتر است اما این نکته همیشه درست نیست و قبول کنید که بی رنگی لب و چشم ها شما را هرچقدر هم که زیبا باشید نازیبا جلو می دهند. باید بگویم که تا حد ممکن از آرایش های سنگین برای روزمره استفاده نکنید چرا که علاوه بر عوارض آنها بر روی پوست ، چهره شما پیرتر به نظر خواهد رسید.

 ورزش کنید اما ندوید!

بله درست متوجه شدید یکی از رازهای جوانی من انجام حرکات ورزشی به صورت روتین و مداوم بوده است اما به پیشنهاد پزشک زیبایی ام تا حد ممکن از ورزش دو دوری می کنم و معتقدم با دویدن باعث پیری و افتادگی پوست صورتم خواهم شد. مطمئنا شما هم در حین ورزش می دوید ولی به پیشنهاد من برای جلوگیری از افتادگی پوست صورت و بدنتان بهتر است از حرکات ورزشی استقامتی و ایستاده در یک فضا انجام دهید.

رازهای جوانی

راز جوانی Sue Moxley در چیست؟

 می خواهید جوان بمانید استرس را نابود کنید:

می دانید که استرس سلامتی و زیبایی شما را نابود می سازد پس قبل از اینکه دچار این مشکل شوید شما قوی تر عمل کرده و استرس و اضطراب را نابود سازید. استرس با افزایش فشار خون و تحریکات پوستی منجر به بروز پیری زودرس در چهره و پوست می شود.

 بدون شکر زندگی کنید تا جوان بمانید:

یکی از قوی ترین اصول حفظ سلامتی و جوانی من حذف شکر و مواد قندی به خصوص مواد غذایی فراوری شده است . یک قانون در تغذیه من وجود دارد و آن هم مصرف مواد غذایی طبیعی است ، حتی زمانی که به شدت گرسنه هستم به خودم اجازه نمی دهم که با خوردن یک تکه کیک یا بیسکوئیت گرسنگی ام را برطرف کنم.

راز جوانی Sue Moxley مجری 55 ساله تلویزیون

4.658
این مطلب مفید بود ؟535
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن /ح.ب
وبگردی