مارک زاکربرگ
زندگی مدیران موفق و ثروتمند همیشه در معرض توجه مردم و رسانه ها است،آنها حتی به نوع لباس پوشیدن این افراد توجه کرده و سوالات جالبی می پرسند ولی پاسخ مارک زاکربرگ در نوع خود قابل تامل است.

لباسهای تک رنگ مارک زاکربرگ چه رازی دارد؟

مارک زاکربرگ ، موسس و مدیر فیس بوک، در اولین جلسه پرسش و پاسخ عمومی خود با پرسشی نامتعارف مواجه شد و پاسخ او به این سوال در رسانه ها خبرساز شد. یکی از افراد حاضر در این جلسه از مارک زاکربرگ پرسید که چرا او همواره تی شرت مشابهی به تن دارد؟ در حالیکه بسیاری انتظار داشتند که مدیر فیس بوک پاسخی طنزآمیز به این پرسش بدهد اما او خیلی جدی توضیح داد که همواره تی شرت مشابهی می پوشد چرا که در این حالت مجبور نیست در مورد اینکه چه لباسی بپوشد دست به انتخاب بزند.

مارک زاکربرگ

او گفت:من می خواهم تعداد تصمیم گیری هایی که به فیس بوک مربوط نیستند را در زندگی ام تا حد امکان کاهش بدهم. البته او توضیح داد که تعدادی تی شرت مشابه دارد و به همین خاطر به نظر می رسد که همواره لباس یکسانی پوشیده است. او حتی گفت که تصمیم گیری هایی مانند اینکه برای صبحانه چه چیزی بخورد هم تصمیماتی خسته کننده است که نیاز به صرف انرژی دارند و او نمی خواهد که وقتش را برای چنین مواردی تلف کند.
 
مارک زاکربرگ
 
سال های قبل تصور مدیران ارشد بدون ظاهری رسمی تقریبا غیرممکن بود اما اکنون به نظر می رسد که نسل تازه ای از مدیران ظهور کرده اند که ترجیح می دهند تمام تمرکز خود را به بهبود کسب و کارهایشان اختصاص دهند. اگر تاکنون به این نکته پی نبرده اید که مارک زوکربرگ در بیشتر مواقع تی شرت یکسانی به تن دارد.
 
مارک زاکربرگ
 
مجلهٔ تایم وی را به عنوان شخصیت سال 2111 انتخاب کرده بود ، وی همنین به عنوان یکی از ثروتمندترین جوانان در دنیا به شمار می رود که ثروتی بالغ بر6.9میلیارد دلار را دارا می باشد.
 
مارک زاکربرگ
 
مارک زاکربرگ
 
مارک زاکربرگ
 

راز لباسهای تک رنگ مارک زاکربرگ + تصاویر

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از خبرآنلاین-/ف
وبگردی