تسخیر قلب زنان
شنیدن جملات عاشقانه از زبان مردان تاثیر زیادی بر تسخیر قلب زنان دارد پس با گفتن حرف های عاشقانه همسرتان را عاشق خود کنید.

جملاتی برای تسخیر قلب زنان

همه ما جملات عاشقانه ای را برای نشان دادن عشق و علاقه خود به همسرمان به کار می بریم اما برخی از مواقع این جمله ها بسیار قدیمی و کلیشه ای هستند و تاثیری بر روی همسر ندارند. از این رو در این بخش از نمناک روش هایی را به شما معرفی می کنیم که برای اینکه یک زن را تحسین کنید بسیار جالب تر هستند و با آنها می توانید قلب همسرتان را لمس کرده و تبدیل به جذاب ترین مرد روی زمین شوید.

تسخیر قلب زنان

جملاتی جالب که دل همسرتان را آب می کند

خیلی من رو جذب می کنی.

بهترین تحسینی که یک زن می تواند از همسرش بشنود این است که شما با صدای گرم و گیرای خودتان به او بگویید که خیلی من رو جذب می کنی . شما بهتر است در موقعیت های خاص که همسرتان لباس زیبایی پوشیده و یا در حال نگاه کردن به شماست از این جمله اینگونه استفاده کنید.

تو زیباترین بانویی هستی که تابحال دیدم.

این جمله را در زمان های مناسب و با لحن خاصی به همسرتان بگویید تا او احساس خاص بودن نماید و اثرگذار باشد . برای تشویق همسرتان در کاری که خوب انجام داده است به او این جمله را بارها بگویید.

جملات تعریف از همسر

تو واقعاً ایده آلی!

برای مناسبت های خاص برای آنکه بفهمد کاری که انجام داده است تاثیر پررنگی روی شما داشته با تعجب به او بگویید «خدای من، تو واقعاً ایدآلی، هیچ چیز کم نداری!»به کار بردن این جمله نشان دهنده این است که شما راه تحسین کردن یک زن را خوب بلدید.

خواهش میکنم اینقدر دوست داشتنی نباش.

یک راه مفرح و بازیگوشانه برای به دست آوردن دل همسر ، این است که به او بگویید خواهش میکنم اینقدر دوست داشتنی نباش.این راه یکی از محبوب ترین راه ها برای ابراز محبت به همسرتان است .

جملات عاشقانه به زنان

چقدر زیبایی

همه زن ها دوست دارند ظاهرشان توسط همسرشان ستایش شود حتی اگر واقعا زیبا نباشند، از به کار بردن این جمله احساس غرور خواهند کرد. برای اینکه جمله شما تاثیر گذارتر از همیشه باشد دلیلی برای این ستایش بیابید و در زمانهایی که چهره او تغییر کرده و یا موهایش را آراسته و لباس زیبایی به تن کرده این جمله را بکار ببرید.

با تو احساس مردانگیم چند برابر میشه

همانطور که اگر همسرتان به شما بگوید «تو به من احساس شاد بودن می دهی» احساس خوبی پیدا می کنید ، اگر شما هم به همسرتان بگویید با تو احساس مردانگیم چندبرابر میشه او احساس فوق العاده ای پیدا می کند و به او این حس را می دهید که همسر شما بودن را بسیار خوب انجام می دهد.

چقدر خوش شانسم که تو توی زندگیمی

اگر می خواهید به همسرتان نشان دهید که چقدر عاشق و دلبسته او هستید و تا چه اندازه برایتان با ارزش است جمله تاثیر گذار چقدر خوش شانسم که تو توی زندگیمی را به او بگویید. اگرهمسرتان کار خوبی برایتان انجام داد و یا در جمع از شما تعریف کرد این تعریف و تحسین را بر زبان آورید.

نمی تونم بهت فکر نکنم

نیازی نیست که شما در مکالمات از راه دورتان همیشه جمله تکراری «دلم برات تنگ شده» را تکرار کنید . شما می توانید به جای این جمله به همسرتان بگویید که نمی تونم بهت فکر نکنم . گفتن همین یک جمله تاثیر گذار سبب می شود که قلب او هزار بار به تپش بیافتد و بفهمد که چقدر دلتنگش هستید . اگر می خواهید تاثیر گذاری این جمله بیشتر باشد به او بگویید «با من چیکار کردی؟ نمیتونم بهت فکر نکنم.»

تو دیوونه وار مجذوبم میکنی

گفتن این جمله به همسرتان نشان دهنده این است که با بودن او حس می کنید عاشق و زنده اید و او شما را دیوانه خودش کرده است.

واقعاً تحسین برانگیزی

شیرین ترین تحسینی که می توانید برای همسرتان به کار ببرید این جمله است که تو واقعاً تحسین برانگیزی پس هیچگاه برای گفتن آن تردید نکنید و برای گفتن آن خجالت نکشید چون با گفتن این جمله همسرتان احساس ملکه بودن می کند.

طلسم تسخیر قلب زنان

هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه

گفتن این جمله نشان دهنده این است که تو از همه زنان زندگیم بالاتری . این جمله یک تحسین بزرگ برای همسرتان به حساب می آید چون حس رقابت بین تمام زن ها برقرار است و با این جمله همسرتان خود را از همه زن ها بالاتر می بیند و می فهمد که بهترین انتخاب برای شما بوده است.

دوستت دارم

کلمات تاثیر زیادی بر روی خانم ها دارد و شنیدن جملات عاشقانه از زبان همسر دل آنها را آب می کند و زندگی زناشویی را عاشقانه تر می سازد . گفتن جمله دوستت دارم اگر با یک عملکرد عاشقانه مانند دادن یک شاخه گل، یک هدیه بی مناسبت، پیامک های احوالپرسی طول روز باشد می تواند تاثیر خاصی روی رابطه شما بگذارد.

گفتن دوستت دارم

هشدار!

اکنون با روش هایی که در بالا به آن اشاره کردیم ، می توانید به همسرتان ابراز محبت کنید اما به شما پیشنهاد می کنیم که در این کار افراط نکنید زیرا اگر به همسرتان بیش از اندازه محبت کنید این ابراز محبت ها برای او عادی می شود و نادیده تان خواهد گرفت و از کار لذتی نخواهد برد.

تسخیر قلب زنان با جملات موثر و رازهایی که شوهر باید بداند

4.1181
این مطلب مفید بود ؟14833
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
1 نظر به ثبت رسیده است
عرفان استاد1400-12-29
واقعا این جملاتی که ذکر شد خیلی جالبن؛تا حالا تو هیچ سایت و برنامه و هیچ جای دیگری اینجور جملاتی رو برای گفتن به دختر مورد علاقه ام نشنیدم و ندیدم؛ ازش خیلی راضیم????
التشکرات????????
00
وبگردی