رازهای مردان
در دنیای مردان حقایق و رازهایی وجود دارد که باید هر دختری قبل از ازدواج آن ها را بداند تا با توجه به آن ها زندگی بهتر و موفق تری با همسر خود داشته باشد.

با این رازها دنیای مردان را بهتر بشناسیم

دنیای مردان با همه ابهتش رازهایی را در دل خود جا داده است که اگر به آن رازها مشرف شوید ، می توانید بدون هیچ زحمتی یک زندگی مشترک ایده آل برای خود و همسرتان بسازید . این بخش از نمناک را بخوانید تا بتوانید تفاوتهای دنیای مردان و زنان را بهتر درک کنید در ادامه به شرح مختصری از ویژگی ها و رازهای مردان می پردازیم.

رازهای مردان

درمورد مردان بیشتر بدانیم

اگر دختری در سنین ازدواج هستید، بهتر است مردان را بهتر بشناسید

1) مردان در مورد احساسشان صحبت می کنند اما...

مردان در مورد احساسشان غیر مستقیم صحبت می کنند پس با هنسرتان صحبت کنید و از او بخواهید فکر و تصور خود را در مورد شما بگوید تا بتوانید دریابید احساس او چیست و صحبت درباره احساسات شما را به همسرتان نزدیک تر می کند.

2) مردان با کارهایشان دوست داشتن را بیان می کنند

اغلب مردان حس دوست داشتن را با انجام کارهایی مانند تعمیر وسایل خانه ، بردن زباله ، تمیز کردن حیاط ، خرید کردن برای خانه و زیباسازی محیط خانه نشان می دهند ، این رفتار بیانگر این است که شما را دوست دارد.

ابراز احساسات مردان

نحوه ابراز احساسات آقایان

3) مردان ازدواج را جدی می گیرند

مردان معمولا نظر خود را سریع بیان نمی کنند و اگر در رابطه ای وارد شوند با اینکه آن را جدی می دانند اما زمان زیادی طول می کشد تا بتوانند احساسشان را بیان کنند زیرا باید به درستی کارشان ایمان بیاورند. تحقیقات نشان می دهد 90 درصد مردان از ازدواجشان راضیند و می گویند اگر قرار باشد دوباره ازدواج کنند، با همین همسرشان ازدواج خواهند کرد زیرا آنها با اطمینان کامل تصمیم به ازدواج می گیرند، همه جوانب را بررسی می کنند.

4) او یک شنونده واقعی است

آقایان برخلاف خانم ها وقتی شنونده حرفی هستند ، چیزی نمی گویند یا حرکتی از او نمی بینید، آنها ترجیح می دهند ساکت باشند و درمورد آنچه شما می گویید، فکر کنند. اما خانم ها هنگام گوش کردن به حرف دیگران با حرکات اشاره و بدن و گفتن کلماتی مثل بله یا نه یا می دانم به آنها نشان می دهند که به حرف هایشان گوش می دهند.

شناخت دنیای مردان

سکوت مردان در هنگام حرف زدن دیگری

5) مردان زمانی را برای خود می خواهند

اگر چه مردان در فعالیت های خانواده شرکت می کنند اما زمانی را برای تنها بودن احتیاج دارند . زمانی که تنهایی یک گوشه بنشینند و تفکر کنند ویا به کارهای مورد علاقه شان بپردازند. پس گاهی اجازه دهیدهمسرتان تنها باشد و زمان و مکانی را برای تنهایی داشته باشد. 

6) مردان بیشتر عمل می کنند

مردان روابطشان را با عمل تقویت می کنند مانند انجام فعالیت هایی مانند ورزش و پیاده روی همراه همسرشان و یا برقراری رابطه زناشویی به همسرشان نزدیک تر می شوند و روابطشان را تقویت می کنند .

روحیات مردان

تقویت رابطه توسط مردان

7) مردان مثل پدرانشان عمل می کنند

مردان نقش خود و رابطه با همسرشان را از پدرشان می آموزند پس اگر می خواهید با مردی ازدواج کنید، به رفتارهای پدرش نگاه کنید چون او همانگونه که پدرش با مادرش رفتار می کند با شما رفتار خواهد کرد.

8) مردان زبان بدن را نمی دانند

مردان کمی وجود دارند که با زبان بدن آشنا باشند و بتوانند ناراحتی همسر خود را از روی تغییر لحن صدا و حرکات صورت درک کنند . پس اگر از دست همسرتان ناراحتید و یا می خواهید پیامی به او بدهید ، آن را مستقیم بیان کنید.

ناراحت بودن از همسر

بیان مستقیم ناراحتی ها به مردان

9) واکنش مردان سریع تر است

مردان در مقابل حوادث واکنش سریع تری نشان می دهند اما زنان در واکنش نشان دادن به برخی امور و کارها دیرتر از مردان عمل می کنند و مدت زیادی برای بیان واکنش و تفکر نیاز دارند.

10) مردان به قدردانی واکنش نشان می دهند

وقتی از زحمات مردان قدردانی و به آنها ارزش گذاشته می شود، تفاوت زیادی در رفتارهای آنها و روابطشان ایجاد می شود و آنها سعی می کنند در انجام کارهای خانه و مراقبت از کودک نیز همسرانشان را یاری کنند و نقش تکیه گاه را برای آنان داشته باشند.

ویژگی های مردان

کمک کردن مردان در کارهای خانه

11) مردان، لذت بردن همسر خود را دوست دارند

خوشحالی و شادابی یک زن برای همسرش اهمیت فراوانی دارد . بهتر است احساسات و خواسته هایتان را صریح بیان کنید زیرا یک مرد تا زمانی که همسرش درمورد احساسش صحبت نکند از آن باخبر نمی شود اما اگر خواسته خود را صریحا بگویید، نه تنها همسرتان به آن گوش می کند، بلکه از خشنود شدن شما احساس خوبی خواهد داشت.

12) مردان درمورد ظاهر خود دچار اضطراب می شوند

بسیاری از مردان با افزایش سن در برخی موقعیت ها دچار اضطراب می شوندو ممکن است در مورد جسم و توانایی های خود نگران شوند. شما می توانید، همسرتان را آرام سازید و به او اطمینان دهید مانند قبل او را دوست دارید تا او کمتر در روابط زناشویی دچار استرس گردد.

احساسات مردانه

نگرانی مردان در مورد ظاهرشان با افزایش سن

13) مردان نیاز دارند دوست داشته شوند

بی محبتی زن به مرد سبب می شود او به سمت دیگری کشیده شود . پس زنان برای جلوگیری از خیانت مردان باید نیازهای عاطفی همسرشان را درک کنند و آنها را برطف سازند.

 

رازهای دنیای مردانه که لازم است قبل از ازدواج بدانید

4.694
این مطلب مفید بود ؟868
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی