رامین رضاییان
رامین رضاییان مدافع سابق پرسپولیس و حال تیم ملی می باشد.بیوگرافی کامل “رامین رضاییان” و عکس های جالب او را می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران سایت نمناک مشاهده نمایید.

بیوگرافی و زندگینامه رامین رضاییان

 • نام :رامین
 • نام خانوادگی :رضاییان
 • تاریخ تولد :27 اسفند 1369
 • محل تولد :ساری
 • پست :دفاع  راست
 • باشگاه سابق :پرسپولیس
 • شماره پیراهن :27
 • تاهل :مجرد
 • شماره پیراهن تیم ملی :23

رامین رضاییان و سرخیو راموس

بازی ایران و اسپانیا جام جهانی روسیه - رامین رضاییان در کنار سرخیو راموس

رامین رضاییان (زاده ٢٧ اسفند 1369 - ساری) یک بازیکن فوتبال با ملیت ایران است. وی سابقه عضویت در تیم های صبای قم و راه آهن را دارد. او در تاریخ 6 تیر 1394 به پرسپولیس تهران پیوست. او پس از پایان یک نیم فصل کنار گذاشته شدن از ترکیب پرسپولیس بوسیله سرمربی وقت، یعنی برانکو ایوانکوویچ بدون تیم مانده بود.

او در سال 2015 توانست در شمار فهرست نهایی کارلوس کی روش برای شرکت در جام ملت های آسیا 2015 باشد. او در سال 2015 در بازی ایران-گوام توانست اولین گل ملی خود را به ثمر برساند.

رامین رضاییان و عکس پدرش

پدر رامین رضاییان مدافع تیم ملی

باشگاه های حرفه ای رامین رضاییان  

 • صبای قم  سال       (2009) الی (2013)
 • راه آهن                  (2013) الی (2015)
 • پرسپولیس تهران    (2015) الی (2017)
 • اوستنده                 (2017) الی (2018)
 • الشحانیه                (2018) الی (2020)
 • الدحیل                  (2020) 

باشگاه های رامین رضاییان

تیم های باشگاه ی رامین رضاییان

جریان رامین رضاییان و ریزه اسپور

در تیرماه 1395، وی با اینکه برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرار داد داشت ولی با توجه به بندی که در قرار دادش بود این قرارداد را به صورت یک طرفه فسخ کرد و به باشگاه باشگاه فوتبال چای کار ریزه اسپور ترکیه پیوست.

 رضائیان که به همراه ریزه اسپور به اردوی اتریش نیز رفته بود، بعد از مشکلاتی که با این تیم داشت، قرار دادش را فسخ کرد.

بازگشت به پرسپولیس 

او بعد از چند وقت به تیم پرسپولیس بازگشت و مدتی نیز نیمکت نشین برانکو بود تا اینکه در یک بازی که بخت مهدی طارمی مقابل حسن هوری بسته شده بود و هر چقدر موقعیت داشت را در مقابل هوری ناتمام گذاشت رامین رضاییان به بازی آمده و یک سانتر برای مهدی طارمی ارسال کرد و مهدی طارمی نیز با ضربه سر آن را تبدیل به گل کرد که این صحنه اشکهای رامین را در مقابل هواداران به دنبال داشت.

عکس رامین رضاییان

رامین رضاییان

بازی تراکتورسازی و پرسپولیس 

او در بازی مقابل تراکتورسازی یکی از گل های تیمش را به زیبایی هرچه تمام تر به ثمر رساند و شادی بعد از گل زیبایی را هم انجام داد و دوباره به محبوب همه ی پرسپولیسی ها تبدیل شد.

اخراج رامین از پرسپولیس

رامین رضاییان به دلیل درگیری که با علی علیپور در تمرینات پرسپولیس داشت، توسط برانکو ایوانکوویچ از تیم (فصل 95–96) کنار گذاشته شد و تلاش ها برای بازگشت او به ترکیب تیم پرسپولیس بی فایده بود و رامین از باشگاه پرسپولیس رضایت نامه گرفت و به دنبال تیم جدید خود جست و جوهای کرد.

رامین رضاییان در تیم استقلال

جدایی رامین رضاییان از پرسپولیس

رامین رضاییان در استقلال

بعد از اینکه رامین نتوانست به تیم های خارجی بپیوندد با پیشنهاد پر حاشیه استقلال روبه رو شد ! 

تیم استقلال به طور جدی با رامین رضاییان برای حضور در استقلال موافق بود اما رامین با پیشنهاد این باشگاه موافق نبود و خواستار قرارداد 3 میلیاردی از این باشگاه شد.

استقلالی ها بسیار سعی بر این داشتند که تلخی جدایی کاوه رضایی را با جذب رامین رضاییان شیرین کنند که ناکام ماندند.

گریه رامین رضاییان بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی

رامین رضاییان بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی گفت:به همه مردم ایران تبریک می گویم از همین الان از فدراسیون فوتبال می خواهم که برنامه های مناسبی برای آماده سازی تیم ملی در راه جام جهانی طراحی کند تا بتوانیم برای اولین بار از گروه مان صعود کنیم. مطمئناً هرچقدر افتخارات تیم ملی بیشتر باشد تعداد تماشاگران هم بیشتر خواهد شد.

 

رامین رضاییان در تیم ملی

رامین رضاییان در بازی های تیم ملی


او ادامه داد:  به نظر من کی روش شخصیتی دارد که به ایرانی ها بسیار نزدیک است و او به مردم ایران ثابت شده است. کی روش مثل یک ایرانی برای تیم ملی تلاش کرد و ما هم هر چه او خواسته در زمین انجام دادیم.

رضاییان در مورد گریه اش بعد از بازی با ازبکستان هم گفت:اگر گریه هم می کردم عجیب نبود چرا که خیلی خیلی خوشحال بودم.

Ramin Rezaeian در تیم ملی

Ramin Rezaeian

 رامین رضاییان

 رامین رضاییان 

پیوستن رامین رضاییان به تیم اوستنده

رامین در ترکیب تیم اوستنده برای 16 بازی به میدان رفت که سهم او یک گل در همه ی این بازی ها بود و با حواشی و مشکلات فراوانی در این تیم روبه رو شد 

اما در نهایت رامین رضاییان به مدافع راست فیکس جام جهانی 2018 در روسیه تبدیل شد و در تمام بازی های مرحله گروهی به میدان رفت و عملکرد قابل قبولی را از نگاه سایت های اسپورت بر جای گذاشت.

رامین رضاییان اوستنده

شادی بعد از گل رامین در اوستنده

مصاحبه با رامین رضاییان

اگر بخواهی با یک نفر سلفی بگیری آن چه کسی است ؟ 

 دوست دارم با دیویدبکام و کریستیانو رونالدو سلفی بگیرم. در واقع بازیکن محبوب خارجی من دو نفر است نه یکی!

مدافع تیم پرسپولیس از نیمکت نشینی اش هم حرف زد:«هر کس بگوید نیمکت را دوست دارم یک دروغگوی بزرگ است. من نیمکت پرسپولیس را دوست ندارم اما به نیمکت نشینی در این تیم افتخار می کنم. چرا که این نیمکت پیش تر جای بازیکنان بزرگ بود. من بارها گفتم و الان هم تکرار می کنم این سختی را تحمل خواهم کرد. به خاطر پرسپولیس. اما شک ندارم بعد از سختی گشایشی است. هر قدر هم روی نیمکت بنشینم بازم صبر می کنم. دوست دارم با فوتبال حرف بزنم نه شعار. مهم این نیست که چند دقیقه بازی کنم. مهم این است که تاثیر گذار باشم. دوست دارم پیشرفت کنم. آخرین نفر از سر تمرین می روم. همه این ها به این خاطر است که خوب فوتبال کنم و دل هواداران شاد شود.

دفاع راست پرسپولیس

عکس های جالب رامین رضاییان

آیا بخاطر پول به ترکیه رفتی ؟ 

 قبلا هم گفتم و باز تکرار می کنم. اگر من از پرسپولیس رفتم نه به خاطر پول بوده و نه اینکه دل هواداران را بشکنم. من رفتم تیم ترکیه ای که خوب بازی کنم و از آنجا به تیم های خوب اروپایی بروم. اینکه پله های ترقی را یکی یکی طی کنم. اما آدم هایی که دور و برم بودند و بهم حرف زدند حرف های درستی نبود و ذهن من را پر کرده بودند. من نباید به آن حرف ها گوش می دادم. در نهایت وقتی پیام ها را در فضای مجازی دیدم تصمیم گرفتم تصمیم خود را تغییر دهم. خیلی سخت بود. بازگشت من به تهران به سختی صورت گرفت چون باشگاه و سرمربی اجازه نمی دادند اما خوشحالم که در نهایت تصمیم درستی گرفتم. اصلا و ابدا فکر نمی کردم هواداران با جدایی ام از پرسپولیس این طور واکنش نشان دهند و این قدر من را دوست داشته باشند. دست تک تک هواداران تیم را می بوسم.

 علی کریمی و رامین رضاییان

علی کریمی و رامین رضاییان و محمد انصاری

آیا از بچگی پرسپولیسی بودی ؟ 

" رضاییان گفتن :رسم بر این شده پرسپولیسی ها می گویند من از بچگی پرسپولیسی بودم. استقلالی هم همین طور. من از گفتن این جمله ها بیزارم. دوست ندارم تظاهر کنم.علاقه بوده که پرسپولیسی شدم. به خاطر پدرم هم بود. پدرم پرسپولیس را خیلی دوست دارد. در دوره ای که من فوتبال را به خوبی شناختم و درک کردم بازی علی کریمی خیلی مورد توجه بود و او را دوست داشتم و دارم. اسطوره ها هم حتما در دوره کودکی برای ما خاطره سازی کردند. علی پروین. علی دایی. کریم باقری و...اما همان طور که گفتم شرایط سنی من به گونه ای بوده که پرسپولیس را با علی کریمی بیشتر دوست داشتم " 

فکر می کردید 4 گل به استقلال در دربی بزنید؟ 

" بازی بسیار سختی بود ولی ما هجومی بازی کردیم و 3 امتیازی گرفتیم که حکم قهرمانی داشت. برد در دربی خودش برای هواداران به اندازه قهرمانی ارزش دارد، در ضمن با این برد شانس قهرمانی را بالا بردیم. خیلی خوشحالم که هواداران پرسپولیس با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند "

رامین رضاییان و حسین ماهینی

مدافع سابق و حال پرسپولیس (حسین ماهینی و رامین رضاییان)

تقدیم گل به علی کریمی ، چرا ؟

" من این گل را به علی کریمی و پدرم تقدیم کردم. علی آقای از اسطوره های فوتبال ما و پرسپولیس است و شخصا سبک فوتبالی اش را دوست دارم و هر زمان که گل بزنم آن را به او تقدیم خواهم کرد. پرسپولیس اسطوره های بزرگی دارد و همه آنها به گردن ما حق دارند و باید یادشان همیشه گرامی داشته شود و از تجربیات شان استفاده کنی " 

دوست داشتی با علی کریمی همبازی بودی؟

" من در تیم ملی در کنار کریمی بودم و سعی کردم از او استفاده کنم. علی آقای در اردوی تیم ملی در آفریقا زحمت زیادی برای من کشید و همیشه پاسخگوی من بود. با کریمی در مورد نقاط ضعف و قوتم حرف می زدم و او کمکم می کرد. اینکه بگویم از بچگی طرفدار پرسپولیس بودم و غیره شاید خیلی اپیدمی باشد و شخصا معتقدم که عشق و علاقه به تیم را باید با تلاش در زمین به نمایش گذاشت و با ادعا هیچ چیزی مشخص نمی شود " 

بازی در کدام لیگ اروپایی را دوست داری؟

" بازی در انگلیس، آلمان یا اسپانیا را دوست دارم و امیدوارم کن خیلی زود در اروپا بازی کنم " 

قصد ازدواج نداری؟

" بعد از پایان فوتبالم ازدواج می کنم " 

پنالتی زدن به سبک مسی و سوارز

وقتی در دقیقه 55 بازی پرسپولیس و سپاهان اصفهان محمدرضا اکبریان داور مسابقه به نشانه پنالتی در سوت خود دمید کمتر کسی فکرش را می کرد دو شاگرد ملی پوش برانکو آن را به سبک مسی و سوارس بزنند.

آن لحظه رامین نگاهی به مهدی کرد اما طارمی اشاره کرد که نمی زنم، دقایقی بعد مهدی جلو رفت و در گوش رامین چیزی گفت که…

رامین رضاییان

خوشحالی بعد گل شدن پنالتی مهدی طارمی با پاس رامین رضاییان

بعد از پایان این بازی رامین رضاییان گفت:مدت ها در ورزشگاه خالی با مهدی تمرین کرده بودیم تابه سبک مسی و سوارس پنالتی بزنیم. خدا را شکر توانستیم با این کار دل هواداران پرسپولیس را شاد کنیم. یکی از دلایل برگشتنم به پرسپولیس قهرمانی با این تیم بزرگ بود و حاضر برای رسیدن به این هدف جانم را هم بدهم!

جالب آنکه روزنامه آس اسپانیا ضربه پنالتی رامین رضاییان و مهدی طارمی را زیباتر از پنالتی لیونل مسی و لوئیس سوارس در بازی بارسا و سلنا ویگو خواند!

عکس های جالب رامین رضاییان

رامین رضاییان

رامین در کنار ملی پوشان

پدر رامین رضاییان

رامین در کنار پدرش

رامین رضاییان و وحید امیری

وحید امیری و رامین رضاییان بازیکنان پرسپولیس

رامین رضاییان و محسن مسلمان

محسن مسلمان و رامین رضاییان

رامین رضاییان در کنار طارمی

احمد نورالهی و رامین رضاییان و مهدی طارمی بازیکنان پرسپولیس

رامین رضاییان و فرشاد احمد زاده

فرشاد احمد زاده و علیرضا بیرانوند و رامین رضاییان

رامین رضاییان در پرسپولیس

خوشحالی بعد گل رامین به همراه هم تیمی هایش

رامین رضاییان

ماشین رامین رضاییان

رامین رضاییان

سلفی خونی رامین رضاییان با هوادران پرسپولیس  

 رامین رضاییان استقلال

علی علیپور و رامین رضاییان

تیپ رامین رضاییان

تیپ خاص رامین رضاییان

رامین رضاییان و کریستیانو رونالدو

جام جهانی 2018  ، ایران  و پرتغال - رامین رضاییان و کریستیانو رونالدو

رامین رضاییان

تیپ خاص و شیک رامین رضاییان

 

بیوگرافی کامل رامین رضاییان به همراه دیدنی ترین عکس های وی

4.4212
این مطلب مفید بود ؟18725
منبع : بخش ورزشی نمناک /ک.ک
13 نظر به ثبت رسیده است
حسن 1398-04-10
ایشالله یه روز برگردی پرسپولیس
193
فافا1397-11-09
عاشقتم رامین همیشه طرفدار میمونم تو قهرمان منی فدایت شم رامینم
156
Asal1397-07-28
بهترین هستی هر جا که هستی موفق باشی
132
دلشکسته1397-06-26
در طوفان زتدگی باخدابودن بهترازناخدابودن است
113
دختردریایی1397-06-25
من هرروز به صقحه اش سرمیزنم چون طرفدارشم بعدم ازآدمای حسود بیزارم چون ازهمه شون خاطره ی بددارم
144
دختردریایی1397-06-24
تاابدبدخش چون ماعاشق درخشیدنتیم
143
دختردریایی1397-06-24
دوستت دارم ودوست دارم ببینمت من طرفدارهمیشگی تم
154
001397-06-19
شما فکر کن مادرش اهل چکوسلواکیه چه فرقی برات میکنه خواهر من
154
Miss.s1397-04-13
این راسته که رامین گفته مادرش اهل ایتالیاست؟
207
كاپتان 1397-04-09
من سبك بازي شمارودوست دارم ولي خودم استقلالي دو اتيشه هستم .درجام جهاني خيلي خوب درخشيديد
147
اسلی1397-04-05
عشقی فوتبالت عالیییی
214
شیرین1396-06-13
هر جا هستی موفق باشی
343
آیسان1396-06-10
عالی بودبیوگرافی رامین رضاییان مرسی.
312
وبگردی