رامین ناصر نصیر

ناگفته های رامین ناصر نصیر از سریال گمشدگان

تاریخ انتشار : 21 شهریور 1396کد مطلب : 56385زمان مطالعه : 2 دقیقه
رامین ناصر نصیر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان پای گفتگوی ما نشست و ناگفته هایی از ایفای نقش در سریال شهرزاد و گمشدگان گفت.

روایت رامین ناصر نصیر از سریال گمشدگان

اگر از مخاطبان تلویزیون باشید این شبها ساعت 21:30 سریال گمشدگان را از شبکه دو سیما تماشا کرده اید. رامین ناصر نصیر از بازیگرانی است که در کنار فریبا نادری ، پژمان بازغی ، کوروش تهامی و روشنک گرامی به ایفای نقش در این فیلم می پردازد . این بازیگر که در آثار قبلی خود بیشتر در قالب نقش های طنز به ایفای نقش می پرداخته بود این بار با یک نقش جدی در تلویزیون ظاهر شد و توانست به خوبی از پس آن برآید. گفتگویی با رامین ناصر نصیر داشته ایم که در ادامه میخوانید.

گفتگو با رامین ناصر نصیر بازیگر سریال گمشدگان

رامین ناصر نصیر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آغاز فیلمبرداری فصل سوم شهرزاد گفت:کمتر می توانم در مورد فصل سوم شهرزاد صحبت کنم و اخبار از طریق روابط عمومی منتشر خواهد شد. فقط در همین حد که فیلمبرداری فصل سوم آغاز شده است.

وی درباره حضور خود در سریال "گمشدگان" افزود:گمشدگان جزو معدود سریال هایی است که با واقعیت جامعه سر و کار داشته و بازتاب درستی از جامعه است. من به شخصه معتقدم در این روزها به چنین آثاری در سینما و تئاتر نیازمند هستیم.

 رامین ناصر نصیر

رامین ناصر نصیر در سریال گمشدگان

بازیگر سریال "شهرزاد" استقبال از سریال گمشدگان را خوب توصیف کرد و ادامه داد:خوشبختانه بازتاب این سریال بسیار خوب بوده است و تا جایی که من مطلع هستم همه آن را می بینند. برخی دوست دارند که تنها سریال های کمدی و مفرح ببینند اما به نظر من وقتی مشکلی در جامعه وجود داشته باشد باید آن را منعکس کرد تا راه حل درستی برایش پیدا شود.

وی با اشاره به بازی متفاوت خود در گمشدگان تاکید کرد:همواره برای سریال های کمدی از من دعوت می شود و حضور در این نقش و سریال برای من بسیار جذاب بود. در این اثر نقشی کاملاً متفاوت را ایفا کردم و به همین جهت چالش تازه ای برای من محسوب می شد.

رامین ناصر نصیر

رامین ناصر نصیر و پژمان بازغی در سریال گمشدگان

ناصرنصیر با اشاره به کارگردانی رضا کریمی در این سریال خاطرنشان کرد:یکی از نقاط مثبت سریال گمشدگان را باید تعامل مثبت و کارآمد رضا کریمی با بازیگران دانست. او به بازیگر خود نزدیک بوده و ارائه نقش محصولی تعاملی خواهد بود. این اتفاق در هر اثری امکان پذیر نیست.

ناگفته های رامین ناصر نصیر از سریال گمشدگان

56
این مطلب مفید بود ؟60
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
وبگردی