لاغر شوید
افراد ایتالیایی با انجام حرکاتی بعد از وعده شام اقدام به لاغری و تناسب اندام می کنند، با این روش در طول یک ماه چهار کیلو از وزن خود را کاهش می دهند.

شام بخورید و در طی یک ماه چهار کیلو لاغر شوید:

زمانی که شما مجله fashin show را ورق می زنید تعداد زیادی از مدل ها و افراد مشهور را که از تناسب اندام برخوردارند را میبینید و حتما به آن ها حسادت می کنید.

در جامعه امروزه چاقی یک معضل بزرگی برای افراد به حساب می آید و باعث خجالت آنها می شود،  اگر شخصی چاق باشد اعتماد به نفس خود را از دست می دهد و فکر می کنند دیگر راهی برای خلاص شدن از چاقی نیست.

برای رهایی از چاقی

علاوه بر این چاقی می تواند باعث برخی بیماری های سخت مانند درد مفاصل ، افزایش کلسترول ، فشار خون، دیابت و ... شود.

این بسیار مهم است که همیشه ما تناسب اندام ایده آلی داشته باشیم و مراقب آن باشیم.

افزایش وزن در برخی موارد می تواند به وسیله رژیم غذایی نامناسب ، ورزش نکردن ، ژنتیک و ... به وجود بیاید.

اگر شما اراده کنید که لاغر شوید مطمئن باشید که می توانید به خواسته تان برسید گرچه در ابتدا کار سختی به نظر می رسد ولی می توانید به تناسب اندام دلخواه برسید.

اگر شما افراد ایتالیایی را دیده باشید متوجه می شوید که آنها تناسب اندام خوبی دارند.

لاغری ایتالیایی ها

زیرا آنها روشی که ما در ادامه این مطلب ذکر خواهیم کرد را انجام می دهند:

روش ایتالیایی ها برای تناسب اندام و لاغری

ورزش که ما بیان میکنیم باید روزانه 15 دقیقه بعد از شام آن را انجام دهید ، از جمله برای لاغری و کم کردن وزن بسیار مناسب است و باعث آب کردن سلولهای چربی می شود.

راه حل :شام خود را میل کنید و پس از 10 دقیقه به قسمت بی سر و صدای خانه خود بروید و آرام و آهسته در جایی که ایستاده اید شروع به دویدن کنید.

پس از 10 دقیقه فورا بر روی زمین دراز بکشید زانوهای تان را به قفسه سینه خود نزدیک کنید ، سپس پاهای تان را به جلو هل داده و دوباره این کار را به مدت 5 دقیقه انجام دهید.

اگر شما این ورزش را که هر شب 15 دقیقه وقت شما را می گیرد در طی سه ماهه متداول انجام دهید به راحتی می توانید به وزن ایده آل خود برسید.

لاغر شوید , با یک حرکت در ماه 4 کیلو وزن کم کنید

3.780
این مطلب مفید بود ؟5921
منبع : بخش ورزش و تناسب اندام نمناک/ح.ب/ن
برچسب : لاغری سریع
وبگردی