رشد کتاب
برای ترویج کشاورزی و اهمیت آن در زندگی هر یک از ما، پروژه ای با مدیریت خانم دیانا اسچیرر آلمانی در نظر گرفته شد که نتیجه آن بسیار جالب و خاص بود.

کتاب منحصر بفردی که می تواند رشد کند

کشاورزی این روزها یکی از اصلی ترین و مهم ترین منابع طبیعی برای رفع نیازهای انسان می باشد که از شیوه سنتی تبدیل به شیوه مدرن شده است که با این وجود هنوز توجه زیادی به آن و نقشی که در زندگی ما انسان ها ایفا کرده اند نمی شود. از این رو تیمی برای ترویج کشاورزی، تصمیم عجیبی گرفتند.

این تیم هنرمند با رهبری خانم دیانا اسچیرر آلمانی در طی ایده ای جالب تصمیم گرفتند کتابی را ایجاد نمایند که قادر به رشد کردن می باشد و این ایده می تواند یکی از چالب ترین و جذاب ترین پروژه هایی باشد که تا کنون اجرا شده است. از این رو این تیم تصمیم گرفتند تا با استفاده از چمن و ریشه های چمن شروع به ساخت کتابی کنند که دارای 22 صفحه و 10 درس می باشد.

با این حال خانم دیانا که این پروژه را از ماه فوریه سال جاری آغاز کرد، در ابتدا به گفته خودش کمی عجیب بود که بتواند کتابی را طراحی کند که در آن عناصر طبیعت همانند خاک، آب، چمن و... وجود دارد که خوشبختانه این پروژه با موفقیت تمام شد و تمام نوشته های این کتاب به سادگی قابل مشاهده هستند و نتیجه نهایی بسیار دلپذیر می باشد.

هر صفحه این کتاب منحصر بفرد دارای 7 الی 50 کلمه می باشد که ساخت آنها با ریشه های چمن کار مشکلی بود و ابعاد هر یک از صفحات به اندازه کاغذ A3 می باشد و کتاب از ارزش بسیار زیادی برخوردار است که از قرار معلوم در نمایشگاه های بزرگ جهان مورد رویت و بازدید قرار خواهد گرفت.

کتاب منحصر بفردی که می تواند رشد کند

3.843
این مطلب مفید بود ؟3310
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی