رضا داوودنژاد از بیماری اش

ناگفته های رضا داوودنژاد از بیماری اش

تاریخ انتشار : 18 اسفند 1393کد مطلب : 12675زمان مطالعه : 2 دقیقه
رضا داوودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون که چندیست با بیماری کبد دست و پنجه نرم می کند از هزینه های بالای درمانی اش می گوید.

رضا داوودنژاد بازیگر جوان سینما و تلویزیون که پس از پیوند کبد دوباره به عرصه هنر بازگشته بود ، مدتی است که بیماری اش تجدید شده است و او یک پیوند کبد دیگر هم انجام داده است. رضا داوود نژاد در صحبت هایی که اخیرا داشته است در مورد تشدید بیماری و قرص هایی که مصرف می کند صحبت هایی کرده است ، او در این مصاحبه گفته است که روزی 32 قرص مصرف می کند که هزینه سنگینی دارد.

رضا داوود نژاد بازیگر سینمای ایران که مدت هاست از بیماری کبد رنج می برد گفت:دفتر ریاست جمهوری و شهرداری تهران تاکنون هیچ یک حتی این ارزش را به من نداند تا جواب نامه نگاری هایم را بدهند!

بازیگر فیلم سینمایی «کلاس هنرپیشگی» گفت :هم اکنون 4 ماه از زمان نامه نگاری اولیه من به دفتر رئیس جمهور و یک ماه از زمان نامه نگاری ام به شهردار تهران می گذرد و همچنان منتظر پاسخ آن ها هستم و نمی دانم که این انتظار تا چه زمانی باید ادامه داشته باشد!

بیماری رضا داوود نژاد

وی ادامه داد:من برای یک عمل 2-3 ساعته به بیمارستان رفته بودم که این عمل 9 ساعت به طول انجامید و به دلیل داشتن فشار خون بالا این امر باعث شد تا آسیب جدی به قلبم وارد شود و از همین رو پزشکان مرا برای 5 ساعت دیگر به اتاق عمل بردند و از جایی که بیهوشی به شدت برای من ضرر دارد، این امر باعث سکته کبدی در من شد و بالاجبار مجددا پیوند کبد شدم.

داوود نژاد ضمن ابراز تشکر و قدردانی از تیم پزشکی که او را طی این مدت مساعدت و یاری کرده اند اظهار داشت:اگر تیم پزشکان نبودند قطعاً تا الآن من از دنیا رفته بودم. حمایت ها و یاری های تیم پزشکان بود که باعث شد من بتوانم به حیات خود ادامه دهم.

بازیگر فیلم سینمایی «مرهم» خاطرنشان کرد:هرچند که در دوره ریاست جواد شمقدری در سازمان سینمایی برای پیوند کبد به من کمک های مالی شد و در دوره جدید هم تنها مبلغ 21 میلیون تومان توسط سازمان سینمایی جهت درمان بیماری به من اختصاص یافت، اما تمامی این کمک ها حتی یک پنجم هزینه های بیماری مرا تأمین نکرده است و من با هزینه شخصی مشغول مداوای خود هستم.

بیماری کبد رضا داوود نژاد

این بازیگر سینمای ایران در خاتمه افزود:من روزانه 32 قرص مصرف می کنم که قیمت یکی از آن ها 171 هزار تومان است و من نمی دانم که تا چه زمانی می توانم از پس چنین هزینه گزافی برای درمان بیماری ام برآیم.

ناگفته های رضا داوودنژاد از بیماری اش

4.538
این مطلب مفید بود ؟344
برگرفته از افکارنیوز -/ ن.م
وبگردی