رضا داوودنژاد

رضا داوودنژاد برای سومین بار جراحی می شود

تاریخ انتشار : 24 آذر 1393کد مطلب : 10312زمان مطالعه : 1 دقیقه
علرضا داوودنژاد از بررسی پزشکان روی پرونده و احتمال سومین عمل جراحی بر روی رضا داوود نژاد خبر داد و گفت وضعیت رضا داوودنژاد خوب نبوده به بیمارستان نمازی منتقل شده است.

علیرضا داوودنژاد در گفتگو با خبرنگاران از بررسی پزشکان روی پرونده رضا و آخرین وضعیت وی خبر داد و گفت:امکان انجام عمل سوم روی او وجود دارد.

این کارگردان از انتقال پسرش رضا داوودنژاد به بیمارستان نمازی خبر داد و گفت:رضا حال خوشایندی ندارد و امروز از بیمارستان کوثر به  نمازی شیراز منتقل شد.
وی افزود:برای عمل جراحی، پزشکان درحال بررسی پرونده پزشکی رضا هستند؛ و این امکان وجود دارد که عمل سوم روی او انجام شود.
 
رضا داوود نژاد
 
رضا داوودنژاد متولد 29 اردیبهشت سال 1356 بازیگر جوان سینمای ایران  کار خود را با فیلم بی پناه در سال 1365 آغاز کرد و در فیلم سینمایی مصائب شیرین به یکی از چهره های سینمایی تبدیل شد.وی در فیلم های سینمایی بچه های بد، مرهم و سریال های پشت کنکوری ها،زندگی به شرط خنده ایفای نقش کرده است و آخرین کار سینمایی او کلاس هنر پیشگی در سال 1390 می باشد.این بازیگر جوان  نزدیک دو سال قبل به دلیل مشکلات کبدی در بیمارستان نمازی شیراز تحت عمل جراحی قرار گرفت، و در این فاصله زمانی حال وروز خوشایندی نداشت.
 
رضا داوود نژاد
 
او برای انجام عمل تکمیلی کبد نزیک به ده روز قبل در بیمارستان کوثر تحت عمل جراحی قرار گرفت؛ که به گفته پدرش پزشکان در حال بررسی پرونده پزشکی او هستند و احتمال انجام عمل سوم وجود دارد.
رضا داوود نژاد در یک خانواده هنرمند متولد شده و همسر غزل بدیعی ،خواهر زنده یاد عسل بدیعی می باشد.

رضا داوودنژاد برای سومین بار جراحی می شود

415
این مطلب مفید بود ؟123
برگرفته از ایلنا -/ف
وبگردی