رضا رشیدپور

واکنش رضا رشیدپور به اجرای برنامه هفت

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396کد مطلب : 63805زمان مطالعه : 3 دقیقه
رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید با انتشار پستی در اینستاگرامش به ماجرای انتخاب شدن برای اجرای برنامه هفت واکنش نشان داد.

رضا رشیدپور مجری برنامه هفت شد

بعد از ماجراهای فراوان بر سر انتخاب مجری برنامه هفت بالاخره روز گذشته انتخاب مجری این برنامه به تایید نهایی رسید و به همه ماجراها خاتمه داد . رضا رشیدپور به عنوان مجری برنامه هفت در شبهای جشنواره فجر اجرای این برنامه را برعهده گرفت و با انتشار پستی بر این انتخاب صحه گذاشت.

تاکنون افرادی چون فریدون جیرانی، محمد گبرلو و علیرضا افخمی اجرای برنامه سینمایی هفت را عهده دار بوده اند و رضا رشیدپور با ادای احترام به این مجریان امسال اجرای برنامه هفت را در ایام سی و ششمین جشنواره فیلم فجر برعهده دارد.

مهران مدیری مهمان برنامه هفت رضا رشیدپور میشود

اجرای برنامه هفت که پیش تر گفته میشد برعهده مهران مدیری خواهد بود بالاخره به رضا رشیدپور رسید و این مجری کشورمان با ادای احترام به همه مجریان این برنامه از اجرایش در ایام جشنواره فجر خبر داد و از مهران مدیری به عنوان یکی از مهمان این برنامه نام برد.

 مجری برنامه هفت

رضا رشیدپور اجرای برنامه هفت را برعهده گرفت

رضا رشیدپور با انتشار این عکس درباره اجرای برنامه هفت نوشت:هزار داستان هفت/ در این چند هفته ماجراهای جالبی بر سر اجرای هفت پیش آمد که چون انتشار آن از اختیار من خارج است پس صرفا به همین اشاره بسنده می کنم . حتما افتخار من خواهد بود که میزبان اهالی ارجمند سینما و همچنین منت دار نگاه تیزبین مردم هنرشناس باشم . اما ... لازم است بگویم که می دانم فریدون جیرانی گرامی به پشتوانه تجربه ی شایسته در کارگردانی و نیز کسوت ارزشمند روزنامه نگاری ، این برنامه را با اقتدار پایه ریزی کرد. جناب گبرلوی عزیز با متانت و آرامش و البته تسلط بر فضای نقد مطبوعاتی توانست جریان پرقدرت سینما در قاب تلویزیون را از حاشیه های ناخوشایند مصون نگاه دارد و البته بهروز افخمی محترم به همراه جناب فراستی ارجمند توانستند تاثیر جریان سازی در افکار عمومی را به رخ بکشند و بحث سینمایی را به مفهومی قابل لمس برای جامعه تبدیل کنند . من ارزش کار همه گی را می دانم و صدالبته علیرغم تحصیلات و مطالعات سینمایی ام ، همیشه نسبت شاگردی با همه گی خواهم داشت.
مهران مدیری نازنین که رفیق سالهای دیرین است و شیرینی همکاری و دوستی با او را با هیچ عوض نمی کنم و از اعماق وجودم می گویم که دوست تر داشتم مهران عزیزم اجرای هفت را بر عهده بگیرد.
البته خوشحالم که در همان شب های نخست مهمان ویژه ی برنامه خواهد بود و حتما به جذابیت میز هفت اضافه خواهد کرد. از اهالی فرهیخته ی رسانه ، منتقدان صاحب اندیشه و خبرنگاران شریف تقاضا می کنم که من را برادر کوچک تر خودشان در این مسئولیت سخت بدانند و کمکم کنند که با مهارت و راهنمایی ایشان بتوانیم این اتفاق رسانه ای را به فرصتی برای هم افزایی اندیشه ها در مسیر تقویت سینمای ایران و هنرمندان صبور و نجیبش تبدیل کنیم.
نکات دیگری هم هست که برای جلوگیری از اطاله کلام به فرصتی دیگر موکول می کنم و در پایان ضمن قدردانی از اعتماد مدیران محترم رسانه ملی ، مجددا از عالیجنابان جیرانی، گبرلو ، افخمی و مدیری رخصت می طلبم.

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری اختتامیه جشنواره فجر

رضا رشیدپور مجری سرشناسی که با برنامه حالا خورشید مدتها برنامه صبحگاهی را روی آنتن شبکه سه سیما میبرد به عنوان مجری مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر نیز انتخاب شد و به عنوان یکی از فعال ترین مجریان در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

 

واکنش رضا رشیدپور به اجرای برنامه هفت

56
این مطلب مفید بود ؟60
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی