رضا صادقی

دفاعیه رضا صادقی بعد از حکم حبس تعزیری +اینستاپست

تاریخ انتشار : 21 مهر 1396کد مطلب : 58006زمان مطالعه : 2 دقیقه
رضا صادقی و 2 خواننده جوان دیگر به اتهام مشارکت در سرقت ادبی به 2سال حبس تعزیری متهم شدند ، خواننده سیاه پوش موسیقی ایران با انتشار پستی در صفحه شخصی اش از خود دفاع کرد.

واکنش رضا صادقی به حکم حبس تعزیری اش 

رضا صادقی ، علی لهراسبی و سینا سرلک به اتهام سرقت ادبی به 2 سال حبس تعزیری محکوم شدند ، واکنش های همانطور که انتظار می رفت منتشر شد.

رضا صادقی

اینستاپست رضا صادقی بعد از ماجرای سرقت ادبی

رضا صادقی در اینستاگرامش دفاعیه نوشت

رضا صادقی در صفحه اش نوشت:سلام به همه هواداران و جانانم ... جهان هنر و اتفاقاتش همیشه عجیبه و پر از حادثه و سو تفاهـم ، بخصوص در سرزمین ما ، ماجرای جناب اردلان سرفراز و خواندن قطعه ایی از ترانه هایی ایشان .یک مسئله کاملا قانونی هست که قطعا با توضیح و شفاف سازی حل میشه .. و واقعا مسئله فاجعه نیست که اینقد بزرگ شده . من زیر پست های خودم شاهد بی حرمتی ها و حرفهایی بودم که نسبت به خودم رو میبخشم چون به ادبیات بعضی جماعت دو رو عادت دارم ، اما لطفا به مردی که هم سن و سال پدرانمون هست به اسم حمایت جسارت نکنید ..
البته که میدونم هواداران من فهمیده و با درایت هستن و تعدادی هم از علاقه و لطفشون به من شاید کنترل کلام از دستشون رفته ...
من خواهش میکنم جانب احترام و رعایت کنیم .
ضمنا ، اینکه گفتم پیر مرد قصد توهین نداشتم و ندارم فقط در قاموس ادب پیر مرد به عنوان مردی جهان دیده عنوان میشه . " و اینکه با عقاید ایشون هم عقیده نیستم ، عقاید سیاسی ایشون هست که این یک امر کاملا شخصیه .
این حکم هنوز به دست ما هم نرسیده و بعد از مراجعه و توضیح مسئله باید نتیجه گیری کرد .
من ، سینا و علی قطعا به حکم عادلانه احترام خواهیم گذاشت اما انصاف نیست قضاوت بشیم وقتی هنوز دفاعی شنیده نشده از ما ...
در هر حال غرض از این پست فقط بیان این مطلب بود که هر اختلافی دشمنی نیست ..

دفاعیه رضا صادقی بعد از حکم حبس تعزیری +اینستاپست

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
برگرفته از صفحه اجتماعی رضا صادقی /ن
برچسب : رضا صادقی
وبگردی