رضا صادقی

رضا صادقی برای ارائه توضیحات راهی دادگاه شد!

تاریخ انتشار : 24 مهر 1396کد مطلب : 58183زمان مطالعه : 2 دقیقه
بعد از شکایت ترانه سرای لس آنجلسی از رضا صادقی مبنی بر مشارکت در سرقت ادبی این خواننده کشورمان برای ارائه توضیحات روانه دادگاه شد.

شکایت از رضا صادقی او را روانه دادگاه کرد

بعد از شکایت اردلان سرفراز ترانه سرای لس آنجلسی از سینا سرلک ، رضا صادقی و علی لهراسبی ، رضا صادقی برای ارائه توضیحات و دفاع از خود روانه دادگاه شد.

علی جعفری مدیر برنامه های رضا صادقی با اشاره به جزییات تازه ترین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت اردلان سرفراز ترانه سرای مقیم خارج از کشور از سه خواننده موسیقی کشورمان توضیح داد:امروز دوشنبه 24 مهر ماه به همراه رضا صادقی برای اولین بار در جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شکایت آقای اردلان سرفراز شرکت کردیم و با ارایه مدارک، توضیحات لازم را به رییس دادگاه ارائه دادیم.

رضا صادقی

رضا صادقی برای ارائه توضیحات به مقام قضایی به دادگاه رفت

وی ادامه داد:به طور حتم صدور حکم اولیه دادگاه به خاطر غایب بودن ما در دادگاه بوده و ما هم در دادگاه امروز اعلام کردیم اتهام وارده را قبول نداریم به همین جهت قرار شد در جلسه بعدی ضمن حضور وکلای طرفین، توضیحات تکمیلی به ریاست دادگاه ارایه شود. در کل مساله نگران کننده ای وجود ندارد و به زودی تمامی مشکلات در حضور مقام قضایی حل می شود.

جعفری در پایان تاکید کرد:حکمی که از دادگاه صادر شده قطعا به خاطر نرفتن ما به دادگاه بود ولی وقتی امروز در جلسه حاضر شدیم و توضیحات مفصلی را ارائه دادیم قرار شد تا وکیل ما و وکیل شاکی پرونده نسبت به تکمیل توضیحات و رسیدگی به موضوع جلسات دیگری را برگزار کنند که خوشبختانه فضا به گونه ای است که مشکل خاصی پیش نخواهد آمد.

اردلان سرفراز ترانه سرای مقیم اروپا چندی پیش علیه سینا سرلک، رضا صادقی و علی لهراسبی به دلیل استفاده بدون اجازه از دو ترانه اش شکایت کرده که دادگاه بدوا رای به 2 سال حبس تعزیری این خوانندگان داده بود.

رضا صادقی برای ارائه توضیحات راهی دادگاه شد!

3.99
این مطلب مفید بود ؟72
برگرفته از خبرگزاری مهر / م.ف
برچسب : رضا صادقی
وبگردی