رضا صادقی

رضا صادقی پس از 20 سال لباس سفید پوشید + عکس

تاریخ انتشار : 11 آذر 1396کد مطلب : 60615زمان مطالعه : 2 دقیقه
رضا صادقی سلطان مشکی پوش کشورمان بعد از 20 سال برای اولین بار به احترام مردم کرمانشاه و برای کمک به مردم زلزله زده این شهر لباس سفید پوشید.

رضا صادقی را این بار با لباس سفید ببینید

هفته گذشته برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور میزبان رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ کشورمان بود و در این برنامه یک اتفاق جالب رخ داد.در بخشی از گفتگو آرش ظلی پور مجری برنامه به رضا صادقی گفت:من پیراهن مشکی که الان به تن دارید به قیمت ده میلیون تومان از شما میخرم و آن ده میلیون را مستقیم برای مردم زلزله زده کرمانشاه می فرستیم. رضا صادقی که انتظار چنین پیشنهادی را نداشت غافلگیر شد و با اندکی تردید و سکوت گفت :همیشه ما گفتیم که مردممان را دوست داریم اما باید این دوست داشتن را ثابت کنیم. من رنگ پیراهنم را اگر قرار است این 10 میلیون برای مردم کرمانشاه فرستاده شود حاضرم تغییر بدهم و من برای مردم کشورم حاضرم هرکاری انجام بدهم و قرار شد این اتفاق هفته آینده رخ دهد.

روز گذشته آیتم تغییر لباس رضا صادقی در برج میلاد ، یک روز قبل از اجرای کنسرت رضا صادقی در برنامه من و شما پخش شد و رضا صادقی برای اولین بار با لباس سفید دیده شد.

رضا صادقی

تغییر لباس رضا صادقی به احترام مردم کرمانشاه

رضا صادقی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:سلام و احترام؛ باورهای من و نگاهم به فلسفه حضورم در جهـان هـیچوقت فروشی نبوده و نیست، زمانی که ازم پرسیده شد؟ برای چند ثانیه به خودم گفتم، "خودت گفتی برای حالشون هر کاری کنیم. اگه شعار ندادی الان وقتشه، شاید توی کرمانشاه و منطقه زلزله زده یکی با دیدن پیراهنت (برای چند لحظه ) لبخند رو لبش بشینه" و حالا این من با لباس سفید "برای لبخند مردم کرمانشاهـم" بعد از حدود ٢٠ سال... پ ن:ضمنا تشکر میکنم از برنامه" من و شما و هادی قندی عزیز و ارش جان ظلی پور و تشکر ویژه ازآقای باغبانیان که پذیرفتن در کنار ١٠ میلیون، مبلغ ٥٠ میلیون کانکس و همچنین ٢٠ روانشناس هماهنگ کنن برای کودکانی که والدینشون و از دست دادن شاید بشه حال بدشون و کمی ارام کرد.... در هر حال این کار جلو حرکت بزرگ مردمی قطره ایی توی دریاست، فقط خواستم به مردم عزیز کرد زبانم بگم با هر امکان و باوری کنارشون هستیم.

رضا صادقی

 رضا صادقی در برنامه من و شما

رضا صادقی از چه زمانی مشکی میپوشید

رضا صادقی در یک گفتگو درباره زمان مشکی پوشیدنش گفت :من از 16 سالگی لباس مشکی میپوشم و این یک باور است و علاقه ، البته قبل از این سن رنگهای دیگری می پوشیدم ولی روحم را آزار می داد به همین دلیل از 16 سالگی رفتم سراغ مشکی و مشکی یک باور است نه یک پیراهن و رنگ خاص.

رضا صادقی پس از 20 سال لباس سفید پوشید + عکس

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : رضا صادقی
وبگردی