دکوراسیون اتاق غذاخوری
رنگ آبی جزو رنگ های پرکاربرد در دکوراسیون داخلی منزل است که میتوان آن را در دکوراسیون اتاق غذاخوری با خیال راحت مورد استفاده قرار دهید.

رنگ آبی برای دکوراسیون اتاق غذاخوری

رنگ ها تاثیرات شگفت انگیزی روی بدن انسان دارند و هنگام انتخاب رنگ برای دکوراسیون منزل باید از نظر روانشناسی آن ها را بررسی کنید، امروز در این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم درباره انتخاب رنگ آبی برای دکوراسیون اتاق غذاخوری بگوییم.

رنگ آبی جزو رنگ های مدرن و پرطرفدار است که خاصیت آرامش بخش بودن دارد، از نظر روانشناسی افرادی که آرام و خونسرد هستند به رنگ آبی علاقه دارند.

روانشناسی رنگها

تاثیر رنگ آبی در دکوراسیون اتاق غذاخوری

از رنگ آبی میتوان در قسمت های مختلف خانه از جمله اتاق نشیمن، پذیرایی و غذاخوری استفاده کرد. رنگ آبی در طیف های مختلف تیره و روشن وجود دارد که با رنگ هایی همچون سفید، زرد و سایر رنگ های خنثی به خوبی ترکیب میشود.

اتاق ناهار خوری مدرن

اتاق ناهار خوری مدرن آبی و سفید

رنگ اتاق ناهارخوری

بهترین رنگ برای اتاق غذاخوری 

ترکیب آبی و سفید برای دکوراسیون اتاق غذاخوری فضایی آرامش بخش برایتان فراهم میکند که از میل کردن غذا بیشتر لذت ببرید، البته انتخاب اینکه تم اتاق غذاخوری آبی کمرنگ باشد یا پررنگ بستگی به سلیقه شما دارد .

چیدمان اتاق ناهارخوری

چیدمان اتاق ناهارخوری با ترکیب رنگ آبی

اتاق غذاخوری شیک

چگونه از رنگ آبی در دکوراسیون اتاق غذاخوری استفاده کنیم؟

در اتاق غذا خوری آبی رنگ چیزی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باعث زیباتر شدن فضای اتاق غذاخوری میشود وجود نور طبیعی است. پس اگر اتاق غذاخوری شما پنجره ای بزرگ و نور گیر دارد میتوانید با انتخاب پرده ای مناسب و نازک مثلا از جنس حریر، نور طبیعی را وارد اتاق غذاخوری تان کنید.

اتاق غذاخوری زیبا

زیباترین دکوراسیون اتاق غذاخوری آبی و سفید

رنگ اتاق غذاخوری

طراحی و دکوراسیون اتاق غذاخوری با رنگ آبی

 

زیبایی خاص اتاق غذاخوری با ترکیب رنگ آبی + تصاویر

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی