رنگ اتاق خواب
بهترین روش برای انتخاب رنگ اتاق خواب این است که به سبک دکوراسیون و چیدمان اتاق تان نگاه کنید و دست به انتخاب بزنید.

انتخاب رنگ اتاق خواب متناسب با سبک آن

اتاق خواب از اصلی ترین بخش های دکوراسین منزل است که باید طوری طراحی شود که شما را به آرامش برساند و خوابی راحت را تجربه کنید، رنگ ها تاثیر زیادی در دکوراسیون دارند و میتوانند تاثیر مثبت و یا منفی در روحیه تان داشته باشند به همین دلیل باید در انتخاب رنگ دکوراسیون اتاق خواب بیشتر دقت کنید. اگر رنگ اتاق خواب متناسب با سبک دکوراسیون آن باشد خیلی بهتر است.

اتاق خواب مدرن

در سبک مدرن نباید از رنگ های تند و تیره استفاده کرد، سبک مدرن رنگ های ملایم و آرامش بخش میخواهد مثل سفید، صورتی، طوسی، آبی ملایم و.... میتوانید رنگ های ملایم را با رنگ سفید ترکیب کنید مثلا ترکیب سفید و صورتی معرکه است. همچنین میتوانید از رنگ های مدرن و ملایم به صورت تکی استفاده کنید.

چیدمان اتاق خواب

بهترین رنگ ها برای اتاق خواب مدرن

اتاق خواب سنتی

دکوراسیون اتاق خواب به سبک سنتی یکی از دکوراسیون های مورد علاقه ما ایرانی ها است در این سبک رنگ هایی همچون قهوه ای، قرمز و جیگری دیده میشود. اگر شما هم به سبک سنتی علاقه دارید و میخواهید اتاق خواب تان را با این سبک طراحی کنید باید از رنگ هایی گفته شد در دکوراسیون آن استفاده کنید.

طراحی اتاق خواب

رنگ مناسب اتاق خواب سنتی

اتاق خواب کلاسیک

سبک کلاسیک در تمام دنیا جزو سبک های پرطرفدار محسوب میشود و برای بخش های مختلف خانه از آن استفاده میشود، برای طراحی اتاق خواب به سبک کلاسیک باید از رنگ های کرمی، قهوه ای، طلایی و خاکستری استفاده کرد.

اتاق خواب 2019

انتخاب رنگ اتاق خواب مناسب با سبک

اتاق خواب فانتزی

اتاق خواب های فانتزی مورد پسند دختران نوجوان و جوان هستند، برای طراحی اتاق خواب دخترانه به سبک فانتزی باید از رنگ های شاد استفاده کنید رنگ هایی همچون صورتی، یاسی، گلبهی، مرجانی، هلویی و ...

اتاق خواب دخترانه

رنگ مناسب اتاق خواب دخترانه

 

رنگ مناسب با سبک اتاق خواب من کدام است؟

4.232
این مطلب مفید بود ؟275
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی