رنگ موی پاستیلی
رنگ موی پاستیلی تنوع زیادی دارد و یکی از پرطرفدارترین رنگ موها در بین بازیگران و خواننده های هالیوودی است، با انواع مدل های رنگ موی پاستیلی در این بخش مد نمناک آشنا شوید.

ایده های شیک و جذاب برای رنگ موی پاستیلی

رنگ موی پاستیلی یکی از پرطرفدارترین رنگ موهاست و انتخاب خانم های شیک پوشی است که همیشه می خواهند از دیگران متمایز باشند و اغلب این رنگ مو را با لباس هایشان ست می کنند تا در همه محافل بدرخشند . رنگ موی پاستلی یا آب نباتی را می توانید با لباس های رنگی تابستانی و زمستانی خود ست کنید و با این کار به یک خانم شیک پوش و جذاب تبدیل شوید .

رنگ موی پاستیلی تنوع زیادی دارد و به موها درخشش و زیبایی خاصی می دهد، همچنین این رنگ مو در میان بازیگران و خواننده های هالیوودی پرطرفدار است . در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک طیف های مختلف رنگ موی پاستیلی را ارائه می کنیم.

زیباترین مدل های رنگ موی پاستیلی با طیف های مختلف

 رنگ موی پاستیلی صورتی

زیباترین مدل های رنگ موی پاستیلی صورتی

رنگ موی پاستلی صورتی

رنگ صورتی یکی از طیف های زیبای رنگ موی پاستیلی است که مورد پسند برخی از خانم هاست . برای زیباتر شدن این رنگ بهتر است ابتدا مویتان را روشن یا بلوند کنید و از رنگ صورتی به عنوان هایلایت استفاده کنید.

رنگ موی پاستیلی رنگین کمانی

رنگ موی پاستیلی رنگین کمانی

رنگ موی پاستیلی رنگین کمانی شیک

شما می توانید ازسه رنگ رنگین کمانی برای این کار استفاده کنید . برای این کار باید یک رنگ پایه مانند قرمز یا صورتی استفاده کنید که رنگهای دیگر را در خود حل کند و سپس در ادامه رنگ های دیگر را استفاده کنید.

رنگ موی پاستیلی صورتی و سبز

رنگ موی پاستیلی شیک

رنگ موی پاستیلی شیک و زیبای صورتی و سبز

صورتی و سبز دو رنگی هستند که با یکدیگر هارمونی زیبایی ایجاد می کنند . با اینکه این رنگ ها دو رنگ متضادند اما روی مو به زیبایی تمام در کنار هم قرار گرفته و ترکیب شده اند.

رنگ موی پاستیلی به همراه اندکی رنگ زرد

 انواع رنگ موی پاستیلی

ایده های شیک برای انواع رنگ موی پاستیلی

یکی از بهترین انتخاب ها برای موی کوتاه ترکیب چند رنگ به همراه رنگ زرد است که به موهای شما زیبایی بی نظیری می بخشد.

رنگ موی پاستلی سبز

رنگ موی پاستیلی سبز

رنگ موی پاستیلی سبز از شیک ترین انواع رنگ مو

اگر می خواهید در محافل زیبا جلوه کنید موهایتان را به رنگ سبز در آورید . رنگ موی پاستلی سبز را می توانید رنگ های نقره ای، قهوه ای و یا بلوند ترکیب کنید تا جلوه این رنگ بیشتر شود .

رنگ موی بلوند با هایلایت آبی

انواع رنگ موی پاستیلی

انواع مدل های رنگ موی پاستیلی

موی بلوند بهترین زمینه برای امتحان و استفاده از رنگ های فانتزی و متفاوت است. هایلایت های آبی روی موی بلوند شما را زیباتر از آن چه هستید می کند ، می توانید این رنگ مو را با لباسهایتان ست کنید.

رنگ موی پاستیلی بنفش

رنگ موی پاستیلی بنفش

رنگ موی پاستیلی بنفش مخصوص موبلندها

این رنگ بهترین گزینه برای موهای بلند است و درخششی زیبا و منحصر به فرد را به وجود می آورد. بهتر است انتهای موهای خود را به این رنگ در آورید . این رنگ و مدل مو را با یک لباس مجلسی مدل دم ماهی ترکیب کنید تا نگاه همه را به خودتتان معطوف نمایید!

رنگ موی خاکستری بنفش

 رنگ موی پاستیلی

زیبایی و درخشندگی مو با مدل های رنگ موی پاستیلی

همیشه از رنگهای روشن برای رنگ موی پاستلی استفاده نکنید و کمی خلاق باشید . برای داشتن موهای فوق العاده شیک، سراغ ترکیبی از نقره ای و مسی بروید.

رنگ موی پاستیلی گریپ فروتی

رنگ موی پاستیلی گریپ فوروتی

رنگ موی پاستیلی گریپ فوروتی یک رنگ زیبا و منحصر به فرد

این رنگ موی پرتقالی رنگ پریده روی موهای بلوند تیره تر زیبایی خاص خودش را دارد و شبیه به شربت گریپ فروت است و حس و حالی شبیه به غروب تابستان و نوشیدنی شیرین و خنک دارد.

رنگ موی پاستیلی زرد

رنگ موی پاستیلی زرد

بهترین مدل های رنگ موی پاستیلی زرد 

رنگ زرد نیز یکی از انواع رنگ موی پاستیلی است ، این رنگ مختص افراد منحصر به فرد است و یاد آور گرمای تابستان و امواج آفتابگردان است.

انواع مدل های زیبا رنگ موی پاستیلی

3.547
این مطلب مفید بود ؟3314
منبع : بخش دنیای مد نمناک / ف
برچسب : رنگ مو
وبگردی