روستایی بر گوشه گودال بزرگ
روستایی در جنوب کشور فرانسه در موقعیتی بنا شده که بینندگان آن را با دلهره و ترس همراه می کند.

روستایی بر گوشه گودال بزرگ

روستای بوزولس، از عجیب ترین ولی در عین حال جذاب ترین روستاها در جنوب فرانسه است که قدمت آن به بیش از 10 قرن باز می گردد که طراحی و سبک و سیاق کاملا متفاوتی را دارا می باشد که این دلیلی بر محبوبیت بیش از حد این روستا شده است که سالانه تعداد زیادی از گردشگران از این منطقه بازدید می کنند.

از این رو می توان این روستا را یکی از مناطق گردشگری فرانسه دانست که علیرغم جذب گردشگران در طول سال، توانسته است برای ساکنین این منطقه نیز اشتغال زایی نماید. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، این روستا دقیقا در گوشه یک گودال بزرگ جای گرفته است که در کنار خطراتی که دارد، در طی این چند دهه چشم انداز زیبایی را به این روستا داده است.

خانه های این روستا در ارتفاع حدودا 100 متری قرار گرفته اند که بی شک زندگی در این ارتفاع و در حاشیه پرتگاه بسیار سخت خواهد بود و این در حالی است که پهنا این گودال حدودا 400 متر می باشد که یکی از باستانی ترین و قدیمی ترین روستاهای فرانسوی می باشد.

همچنین یکی از زیباترین نقاط مثبت این روستا، دیوارهای سنگی و نماهای یک دست ساختمان های آن می باشد که امروزه حدودا 3000 نفر در این روستا زندگی می کنند و برای دیدن این روستا نیازی به پرداخت پول نیست و می توانید بصورت رایگان از آن بازدید کنید.

روستایی در کنار گودال 100 متری و ترسناک

462
این مطلب مفید بود ؟4913
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی