روشن شدن لبهای تیره

روشن شدن لبهای تیره با 7 ماسک طبیعی خانگی + روش

کد مطلب : 55486تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 2 دقیقه
برای روشن شدن لبهای تیره و داشتن لبهای خوش رنگ و لطیف راه های مناسبی وجود دارد، روش های طبیعی که می توانید آن ها را به سادگی در منزل انجام دهید.

روش های خانگی ارزان برای روشن شدن لبهای تیره

لب های سرخ یکی از عنصرهای مهم برای خانم هاست و در این هیچ شکی نیست که لبهای قرمز و صورتی باعث جذابیت افراد می شود ولی گاهی این زیبایی به واسطه تیرگی مختل می شود. همیشه افراد وقت این را ندارند که از رژ لب استفاده کنند و با لب های تیره خجالت میکشند در مکان های عمومی و مجالس شرکت کنند چون واقعا باعث تغییراتی در چهره فرد می شود که به هیچ وجه خوشایند نیست و بایستی رفع شود. در این بخش از دنیای مد نمناک راه های طبیعی برای روشن شدن لبهای تیره به شما معرفی خواهیم کرد.

روشن شدن لب تیره

روشن شدن لبهای تیره با عسل

عسل یکی از مواد طبیعی است که تیرگی لبها که بر اثر سالخوردگی و فاکتورهای دیگر ایجاد شده را از بین میبرد لبها را نرم و صورتی درخشان میکند، هرشب روی لبها عسل بمالید و بگذارید تا خشک شود.

لیمو برای روشن شدن لبهای تیره

لیمو به از بین بردن لک های صورت معروف است علاوه بر این لیمو لب ها را روشن تر می کند برای این کار شبها قبل از اینکه بخوابید آب لیمو را بگیرید و روی لبها بمالید و ماساژ دهید.

استفاده از لیمو

روشن شدن لبهای تیره با تمشک

چه توت فرنگی و چه تمشک برای از بین بردن تیرگی لب مفید است به همین منظور خمیری از تمشک عسل ژل الوورا درست کنید و 5 دقیقه روی لبها بمالید و بعد بشویید تمشک حاوی ویتامین و مواد معدنی بسیار عالی است که در سلامت لبها موثر است.

آب توت فرنگی نسخه روشن شدن لبهای تیره

برای نرم و صورتی شدن لب ها یک قاشق غذاخوری آب توت فرنگی را با دو قاشق غذاخوری وازلین ترکیب و روی لب ها بمالید تا به همین سادگی تیرگی لبهایتان را کاهش دهید.

استفاده توت فرنگی

روغن زیتون برای روشن شدن لبهای تیره 

بعضی از روغن ها مثل روغن زیتون، روغن درخت چای، روغن خردل و میخک برای لبهای تیره و ترک خورده مناسب است روغن زیتون از بین این همه این ها مفیدتر و هیچگونه ضرری ندارد قبل از خواب یکی از این روغن ها را روی لب بمالید تا به روشن تر شدن رنگ لبها کمک کند.

روغن زیتون

روشن شدن لبهای تیره با ماساژ یخ

ماساژ لبها با تکه های یخ لب ها را تازه مرطوب و خوشرنگ میسازد.

روشن شدن لبهای تیره

روشن شدن لبهای تیره با روغن کرچک

روغن کرچک و بادام را روی لبها ماساژ دهید تا بطور طبیعی صورتی شود با انجام این نکات بطور منظم به هدفتان که لب های خوش رنگ است خواهید رسید.

روشن شدن لبهای تیره با 7 ماسک طبیعی خانگی + روش

4.4264
این مطلب مفید بود ؟23133
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ح.ب/ن
برچسب : ماساژ بدن
1 نظر به ثبت رسیده است
مهشید زارعی1398-07-17
من روشی که شما گفتید و داخلش روغن کرچک و بادام داره رو امتحان کردم عالی بود پیشنهاد می کنم حتما انجام بدید.
403
وبگردی