روغن مالی کف پا
روغن مالی کف پا دنیای خواص و فایده است ، از کاهش درد تا رفع بی خوابی و از درمان آلرژی تا پاکساژی ریه تنها بخشی از این فواید است که نمی توان از آن ساده گذشت.

فواید روغن مالی کف پا

همه ی ما می دانیم روغن ها خواص زیادی دارند و بسیار آرام بخش هستند،اما خواص دیگری هم دارند.

یکی از بهترین راه های استفاده، مالیدن روغن کف پا است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند اینکار را قبل از رفتن به رختخواب انجام دهند.

چگونه این تمرین به شما کمک می کند؟ آیا فوایدی هم برای سلامتی دارد؟ در این بخش از مجله ی نمناک به واقعیت های پیرامون این مسئله می پردازیم.

روغن مالی کف پا

کاهش درد و تقویت دستگاه گوارش با روغن مالی کف پا 

واقعیت های پر خاصیت روغن مالی کف پا

واقعیت 1 :ماساژ کف پا با روغن اسطوخودوس بدن را راحت می کند و بی خوابی را درمان می کند و وقتی بدن را با روغن میخک و نعناع چرب کنید، قدرت گوارش را بالا می برید.

ماساژ بدن با روغن اکالیپتوس آلرژی را درمان می کند و ریه ها را پاکسازی می کند.

واقعیت 2 :مالش روغن کف پا ایمنی را بالا می برد ، درد را کاهش ، پوست را با طراوت ، هضم را آسان ، گرفتگی سینه را کاهش ، سالخوردگی و التهاب را کم و از عفونت جلوگیری می کند.

واقعیت 3 :در کف پا 5 لایه پوست وجود دارد و در این لایه ها فولیکول مو وجود ندارد و باعث می شود روغن بهتر جذب شود.

واقعیت 4 :وقتی کف پا را روغن مالی می کنید به سرعت جذب خون می شود.تحقیقات نشان داده فقط 20 دقیقه طول می کشد که جذب خون شود.

واقعیت 5 :هیچ غده ی ترشح کننده ی کف دست و پا وجود ندارد و چربی از غده ها ترشح می شود و این غده ها مثل مانعی در جذب چربی عمل می کنند.این دلیلی است که کف پا و دست روغن را خوب جذب می کند.

واقعیت 6 :بیشتر از 70 هزار عصب انتهای هر پا وجود دارد، به همین دلیل است که بسیاری از بیماری ها از کف پا درمان می شود.

واقعیت 7 :وقتی از روغن ها برای درمان بیماری استفاده می کنید در واقع با مالیدن روغن به کف پا سیر درمان را سرعت بخشیده اید.

واقعیت 8 :بعضی از این روغن ها را باید با روغن های دیگر ترکیب کنید،ممکن است بدون ترکیب عوارضی مثل خارش هم داشته باشد.

واقعیت 9 :فایده اصلی روغن مالی کف پا جریان خون بدون رنجش کبد و سیستم گوارشی است.

9 معجزه باورنکردنی روغن مالی کف پا

4.2236
این مطلب مفید بود ؟19640
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ز.ن
وبگردی