رکورد رونالدو

واکنش پله به پیام رونالدو پس از شکستن رکورد او

تاریخ انتشار : 25 اسفند 1399کد مطلب : 59583زمان مطالعه : 2 دقیقه
اسطوره فوتبال برزیل به پیامی که ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس پس از شکستن رکورد گل های رسمی او منتشر کرد واکنش نشان داد.

تسنیم: دقایقی پس از پیام کریستیانو رونالدو در شبکه های اجتماعی به مناسب تبدیل شدن به رکورددار ثبت بیشترین گل در بازی های رسمی و تمجید او از پله به عنوان رکورددار قبلی، اسطوره فوتبال برزیل نیز با انتشار پیامی به ابراز محبت و رکوردشکنی ستاره یوونتوس واکنش نشان داد.

پله که چندین هفته قبل به نوعی آمار ارائه شده توسط رسانه ها (آماری که بر اساس آنها رونالدو به عنوان برترین گلزن بازی های رسمی تاریخ فوتبال معرفی شده بود) را رد کرده بود، پس از انتشار پیام رونالدو، پیامی منتشر کرد که نشان می دهد او سرانجام شکسته شدن رکورد گل هایش توسط کاپیتان تیم ملی پرتغال را پذیرفته است.

ستاره سابق فوتبال برزیل که قبلاً ادعا کرده بود هزار گل به ثمر رسانده است، ساعتی پس از هت تریک رونالدو برای یوونتوس در شب پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل کالیاری در هفته بیست وهفتم سری A، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:کریستیانو! زندگی یک پرواز انفرادی است. هر کسی سفر خودش را می رود و چه زیباست سفری که تو در آن قدم گذاشته ای. من تو را بسیار تحسین می کنم، از تماشای بازی ات لذت می برم و این هم از هیچ کسی پنهان نیست. به تو بابت شکستن رکورد گل های من در بازی های رسمی تبریک می گویم. تنها چیزی که بابتش افسوس می خورم این است که امروز در کنارت نیستم و نمی توانم در آغوش بگیرمت. با این حال این عکس را به افتخار تو و با علاقه ای فراوان به عنوان نماد دوستی مان که سال های سال پابرجا بوده است، منتشر می کنم.

عکسی که پله در پیامش منتشر کرده او را در مراسم دریافت جایزه برترین بازیکن فوتبال جهان (قبل از ادغام شدن این جایزه با توپ طلا و سپس تبدیل شدن آن به جایزه The Best فیفا) پس از اهدای جایزه رونالدو نشان می دهد.

انتهای پیام/م

 

واکنش پله به پیام رونالدو پس از شکستن رکورد او

2.512
این مطلب مفید بود ؟66
وبگردی