زایمان بسیار عجیب
باورکردنی نبود؛ زن جوان صبح در حالی از خواب بیدار شد که در کمال تعجب تنها کمتر از 1 ساعت به زایمانش مانده بود.

بارداری عجیب

بارداری و قرار گرفتن در موقعیت انتظار فرزندی جدید برای تمام خانواده ها اتفاقی خوشحال کننده است که با نشانه هایی خود را بروز می دهد اما هستند خانواده هایی که کمی دیرتر از زمان طبیعی متوجه عضو جدید خانواده می شوند و شاید دو یا حتی سه ماهی بعد از بارداری متوجه شوند ولی از قرار معلوم عجیب تر از این هم می تواند رخ دهد یعنی والدین نوزاد دقایقی قبل از تولد فرزندشان متوجه او شوند که در نوع خود به جرات بی نظیر است اما داستان جالبی که در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید ثابت می کند که دور از انتظار هم نیست.

ماجرای زن جوانی که به گفته ی خودش شب مثل همیشه بدون داشتن هیچ علامت و نشانه ای از بارداری خوابید و صبح روز بعد متوجه شد که قرار است فرزندی به دنیا بیاورد آن هم تا کمتر از 1 ساعت، در نوع خود جالب بود.

در صبح روز 17 ژوئیه 2018، " امالوئیز لگیت " 19 ساله عجیب ترین روز زندگی اش را تجربه کرد. " اما " می گوید :مثل همیشه و بدون داشتن هیچ عامت و نشانه ای در حدی بگویم که باید شکمی تخت به رختخواب رفتم اما صبح روز بعد دیگر خبری از آن شکم تخت نبود و من در کمال ناباروری باردار بودم در حدی که چیزی به تولد نوزادم نمانده بود. او هیچ بیماری صبحگاهی یا علامتی که مشابه علائم بارداری باشد نداشت.

 زایمان عجیب و باورنکردنی

زایمان بسیار عجیب و باورنکردنی یک زن 

او در مورد اضافه وزن می گوید:"من کمی وزن اضافه کرده بودم آنهم در حد چند کیلو به طوریکه هرکسی متوجه آن نمیشد، چراکه وزن در سراسر بدن من بیشتر بود، بیشتر در دست ها، پاها و چهره من از هر جای دیگر و شکمم هیچ تغییر و رشدی نداشت . جالب است که برای سوزاندن این اضافه وزن هر روز پیاده روی می کردم تا به وزن قبلی بازگردم غافل از اینکه ماجرا چیزی به جز چاقی به واسطه ی پرخوری است.

زایمان عجیب یک زن 45 دقیقه بعد از بارداری اش !!

3.8299
این مطلب مفید بود ؟22772
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی