زایمان نازایی
زایمان نازایی و ناباروری تبدیل به مشکل درمان نشدنی زوجی شده بود که 17 سال از ازدواج آنها می گذشت اما هنوز خبری از بچه نبود تا اینکه یکدفعه سروکله 6 نوزاد دوست داشتنی پیدا شد.

زایمان عجیب زن جوان پس از سالها نازایی

زوجی که سالها برای درمان نازایی و ناباروری به مراکز درمانی مراجعه می کردند تصمیم می گیرند تا به عنوان آخرین تلاش به یکی از مراکز مشهور در شهری دورتر از محل زندگیشان سفر کنند ، سفری که زندگی آنها را متحول ساخت.

Mom Gives Birth To Sextuplets After 17 Years Of Infertility

زایمان نازایی

زن و شوهری که بعد از سالها نازایی خبرساز زایمان 6 قلو شدند

بارداری و زایمان 6 قلوی زنی که 17 سال به دلیل نازایی بچه دار نشد

خانم و آقای "تایوو" اهل نیجریه سالها بود که در حسرت داشتن یک فرزند و ادامه زندگی با اعضای خانواده ای کامل زندگی می کردند ، بی نتیجه بودن روش های درمانی مختلف آنها را کاملا نا امید کرده بود و به گفته ی خودشان دیگر فکر بچه دار شدن را از ذهنشان بیرون کرده بودند.

سال گذشته به طور کاملا تصادفی آقای "تایوو" مطلع شد که مرکزی در شهر ویرجینا در حال بررسی و آزمایش روش های درمان نازایی روی زوجین نابارور است ، با همسرش صحبت کرد تا او را برای سفر راضی کند.

VCU مرکزی که محل مطالعات مربوط به مشکلات نازایی و ناباروری بود آنها را پذیرش و درمان را آغاز کرد.

بعد از مدت کوتاهی نتیجه مشخص شد و در کمال ناباوری همسر آقای "تایوو" تست بارداری مثبت را به او نشان داد ، بعد از چند روز زمانی که برای شنیدن صدای قلب جنین به مرکز رفته بودند پزشک حیرت زده به آنها گفت که صدای قلب 4 جنین را می شنود. دنیای متحول شده آنها بار دیگر زمانی دگروگون شد که در معاینات بعدی پزشک خبر بارداری 6 قلو را داد.

زایمان نازایی

نوزادانی که نتیجه زایمان 6 قلو بعد از سالها نازایی هستند

تمام روزها و هفته ها خانم "تایوو" به جای 7 نفر غذا می خورد و نفس می کشید تا اینکه در هفته ی 30 بارداری زمان زایمان فرا رسید و زوجی که 17 سال ناتوان از بچه دار شدن بودند 6 قلوهای خود را برای اولین بار دیدند.

زایمان 6 قلوی یک زن بعد از 17 سال نازایی + تصاویر

4.758
این مطلب مفید بود ؟553
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
برچسب : نازایی
وبگردی