زباله در خانه پیرزن
زنی 60 ساله در بوکان به مدت 10 سال تمامی زباله های منزل خود که بیش از 100 تن است را دور نریخته و در اتاقها و حیاط خانه خود آنها را نگه می داشت

زنی 65 ساله که عادت به جمع اوری زباله در منزل خود داشت پس از شکایات همسایگان توسط ماموران پلیس و شهرداری شناسایی و تمامی زباله ها از منزل وی خارج شد.

معاون خدمات شهری شهرداری بوکان گفت:بازرسان شهرداری این شهر حدود 100 تن انواع زباله که با 24 کامیون امکان جابه جایی آن انجام شد را از یک واحد مسکونی کشف کردند.

جمع آوری 100 تن زباله

سامرند نوری افزود:به دنبال انتشار بوی نامطبوع در یک منزل مسکونی در منطقه سروش 15 واقع در خیابان سیمینه این شهر مردم به یکی از همسایه های خود مشکوک و موضوع را با دادستانی این شهرستان در میان می گذارند.
 
وی گفت:با اطلاع دادستانی و هماهنگی با پلیس و شهرداری موضوع بلافاصله به واحدهای اجرایی و اکیپ های موتوری و خدمات شهری ابلاغ و بلافاصله در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و نسبت به معدوم سازی آن اقدام شد.
 
جمع آوری 100 تن زباله
 
نوری با اعلام اینکه این زباله ها افزون بر 100 تن بود اظهار کرد:زباله ها در این واحد مسکونی آن چنان انباشته شده بود که در ورودی حیاط منزل مسکونی به زور باز شد.
وی گفت:در این منزل مسکونی انواع زباله از جمله پلاستیک، آهن قراضه، انواع قوطی های شیشه ای و پلاستیکی، کاغذ، مقوا و انواع کفش های کهنه پلاستیکی انباشته شده بود.
وی اظهارداشت:علاوه بر حیاط، در پارکینگ و اتاق ها نیز انبوهی از زباله وجود داشت.
 
جمع آوری 100 تن زباله
 
معاون خدمات شهری شهردار بوکان ادامه داد:این منزل مسکونی متعلق به پیرزنی 60 ساله است که این میزان زباله را در مدت 10 سال بر حسب عادت جمع آوری و در منزل مسکونی اش دپو کرده بود.
شهرستان بوکان با 227 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد که از این تعداد بیش از 176 هزار نفر آن در شهر ساکن هستند.

100 تن زباله در خانه پیرزن بوکانی! + تصاویر

3.857
این مطلب مفید بود ؟4314
برگرفته از ایرنا-/ف
برچسب : زباله
وبگردی