تغییر زبان اینستاگرام
زبان پیش فرض برنامه اینستاگرام، انگلیسی می باشد و این در حالی است که زبان اینستاگرام را می توانید به سادگی، به زبان دلخواه خود تغییر دهید.

چگونه زبان اینستاگرام را به فارسی تبدیل کنیم؟

یکی از مشکلات برنامه اینستاگرام، زبان آن می باشد که به‌صورت پیش فرض بر روی زبان انگلیسی قرار دارد و کاربرانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند، نمی توانند از آن به بهترین وجه ممکن استفاده کنند. این در حالی است که اینستاگرام نیز همانند سایر برنامه ها، قابلیت تغییر زبان را دارد تا کاربران آن بتوانند به بهترین شیوه ممکن از این برنامه استفاده نمایند. به همین دلیل ما قصد داریم در ادامه این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک قصد داریم شما را با روشی آسان برای تغییر و فارسی کردن زبان اینستاگرام (change instagram language) آشنا سازیم. همراه ما باشید.

مراحل تغییر زبان اینستاگرام

در قدم اول توصیه می شود حتما آخرین نسخه اینستاگرام را در گوشی اندروید یا آیفون خود دانلود کنید و سپس مراحل ذیل را سپری کنید.

قدم دوم؛ اینک وارد برنامه اینستاگرام شوید و سپس از گزینه های پایین صفحه، گزینه پروفایل را انتخاب کنید تا وارد بخش پروفایل و حساب کاربری خودتان در اینستاگرام شوید. از قسمت بالا سمت راست، گزینه 3 خط افقی را انتخاب کنید و در نهایت گزینه Settings را همانند تصویر ذیل انتخاب نمایید.

زبان اینستاگرام

قدم سوم؛ در این مرحله شما وارد بخش تنظیمات اینستاگرام شده اید. از این رو برای تغییر زبان اینستاگرام باید در ابتدا گزینه Account را انتخاب کنید.

تنظیمات اینستاگرام

قدم چهارم؛ در این قسمت باید گزینه Language را انتخاب کنید.

تنظیمات زبان اینستاگرام

قدم پنجم؛ هم اکنون شما به لیست زبان هایی که اینستاگرام از آنها پشتیبانی می کند، دسترسی پیدا کرده اید که با انتخاب هر یک از آنها، زبان اینستاگرام شما تغییر خواهد کرد لازم به ذکر است که خوشبختانه زبان فارسی توسط برنامه اینستاگرام پشتیبانی می شود. از این رو اگر شما تصمیم به تغییر زبان به زبان فارسی دارید، می توانید در این لیست زبان فارسی را انتخاب نمایید.

تغییر زبان اینستاگرام

هم اکنون با انتخاب زبان جدید، زبان اینستاگرام شما از زبان پیش فرض خود تغییر خواهد کرد.

نکته مهم : برنامه اینستاگرام، سازگار با زبان پیش فرض گوشی می باشد. برای مثال اگر زمانیکه برنامه اینستاگرام را بر روی گوشی خود نصب می کنید، زبان گوشی انگلیسی باشد، قطعا اینستاگرام با زبان انگلیسی برای شما اجرا خواهد شد. از این رو یکی از روش های اصلی برای تغییر زبان اینستاگرام این است که قبل از نصب اینستاگرام، زبان گوشی خود را به زبانی که قصد دارید در اینستاگرام استفاده کنید، تغییر دهید.

تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

3.13300
این مطلب مفید بود ؟20191281
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی