چسب
بی احتیاطی و استفاده اشتباه دارو منجر به از دست دادن بینایی یک مرد شد این مرد به جای پماد استریل چسب همه کاره را به چشم خود زده است.

زدن چسب به چشم

این مرد وحشتناک ترین اشتباه زندگی اش را انجام داد اشتباهی که شاید برای بسیاری از افراد در زندگی اتفاق افتاده اما برای این مرد به قیمت از دست دادن بینایی اش تمام شد.

ریچارد هاتلی پدری جوانی است که بر اثر یک بی احتیاطی تلخ ترین حادثه عمر خود را تجربه کرد. او که بخاطر ناراحتی چشمیش مجبور بود بطور مداوم از یک پماد استریل چشمی استفاده کند، در اخرین بار استفاده متوجه حالت غیر طبیعی چشم خود شد. در ابتدا چشمش کمی سوزش داشت و به سختی باز می شد، اما بعد از مدت کوتاهی التهاب و سوزش غیر طبیعی چشمش او را ترساند. بله او در یک لحظه غفلت و بی احتیاطی به اشتباه محتویات درون یک چسب همه کاره را روی پلک خود مالیده بود.

حالا پزشکان پس از پنج روز و انجام بررسی های لازم متوجه شده اند که به قرنیه و کره چشم ریچارد آسیب جدی وارد شده بطوری که شاید بینایی این چشمش را برای همیشه از دست بدهد. او در توضیچ دلیل این اشتباه می گوید چسب روی میز با ارم جدیدی بود که من نمیشناختم و چون پیچ خورده واستفاده شده بود واقعا شبیه پماد چشم به نظر می آمد.

گویا این مرد از شرکت سازنده چسب به دلیل بسته بندی غیر مطمئن و شباهت با پماد چشم شکایت کرده است.

نابینا شدن

 

نابینا شدن

 

نابینا شدن

عاقبت دردناک زدن چسب مایع به چشم مرد جوان + تصاویر

3.719
این مطلب مفید بود ؟145
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
برچسب : چسب
وبگردی