زشت ترین اتومبیلهای دنیا
همیشه خودروهای خارجی متفاوت و زیبا نمی شوند، گاه در بین تنوع بالای تولید خودروهای مدرن و شیک ماشینهایی با ظاهر نامطلوب و زشت تولید می شوند که مشتریان خاص خود را دارند.

همه ما نمی توانیم اتومبیل های زیبا و گرانقیمت داشته باشیم. این یکی از واقعیت های زندگی است اما فقط به خاطر اینکه نمی توانیم بهترین خودرو را داشته باشیم به این معنی نیست که مجبور به خرید خودروهایی با ظاهر نامطلوب شویم.

بازار خودرو تنها به آستون مارتین، فراری، مرسدس بنز، کادیلاک ،لامیورگینی و سایر خودروهای زیبا بسنده نکرده است و در میان صدها و هزاران خودروی مختلف نمونه هایی با طراحی نامتوازن، نامناسب و حتی زشت هم یافت می شوند.
زشتی و زیبایی، یک مفهوم مطلق نیست و به شدت به سلایق گوناگون و فرهنگ ها و زمان ها وابسته است. با این وجود می توان کمی با اشتراک افکار، خودروهای منفور یا با طراحی بد را انتخاب کرد. اگر می خواهید مورد تمسخر دیگران به خاطر ظاهر نامطلوب خودروی خود نشوید زشت ترین خودروهای سال 2014 را بدون توجه به نتایج فروش آنها در پایان سال شناسایی کنید.این کار را سایت اتوبلاگ برای شما انجام داده است.
 
میتسوبیشی میراژ2014
 
زشت ترین ماشینهای 2014

 

هاچ بک کوچک عضو خانواده میتسوبیشی که تا پای ورود به بازار ایران نیز آمده و البته در بحث فنی و راحتی و غیره نیز امتیازات مثبتی ندارد، در طراحی نیز یک نمونه ناموفق تلقی می شود. شاید این یک خودروی مقرون به صرفه باشد اما حتی با مقایسه آن با ساب کامپکت های بازار خواهید دید که چه طراحی ناموزونی دارد.قیمت این خودرو 12,995 دلار است و با این حال جایزه بالاترین بهره وری سوخت در سال 2014 را کسب کرده است.

نیسان کیوب 20
زشت ترین ماشینهای 2014
 
همان طور که از نام آن هم بر می آید، یک مکعبی که در جائه شروع به حرکت می کندو احساسی شبیه قفس را القا می کند توسط نیسان با قیمت 16,900 دلار طراحی شده است. هرچقدر در طراحی این خودرو، کارایی و فضای جادار مدنظر بوده اما واقعاً نیسان در طراحی ظاهر آن چه فکری با خود کرده است. اگر فضای بشتری را برای مسافران لازم دارید یک مینی ون خریداری کنید.
 
لینکلن 2014 MKT 
 
زشت ترین ماشینهای 2014
 
این خودرو نمونه ناموفقی از ترکیب یک SUV و یک مینی ون بزرگ است. طراح به اجبار جلوپنجره و چراغ های سبک جدید محصولات لینکلن را در آن گنجانده است اما نتیجه مثل یک بستنی آب شده می ماند و یا خودرویی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. البته کسانی هستند که به خاطر این خودرو 50 هزار دلار هزینه می کنند، البته به طور حتم مشتریان این شرکت سالخورده و با چشم هایی ضعیف هستند.
 
فورد فیستا صندوقدار2014
 
زشت ترین ماشینهای 2014
 
اگر دنبال یک سدان جمع وجور و ارزان قیمت باشید، فیستا با پیشرانه اکوبوست و کم مصرف خود یک انتخاب خوب است. اما طراحی آن توازن لازم را ندارد. گلگیرها و چرخ های بسیار کوچک طراحی آن را خراب کرده اند. شاید در مقایسه با خودروهای ایرانی و یا چینی چیز عجیبی نباشد اما برای یک محصول پرطرفدار فورد، نقصی بزرگ تلقی شده و به خصوص مدل ST آن به عنوان یکی از زشت ترین خودروها در جاده محسوب می شود.
 
هوندا اینسایت2014
 
زشت ترین ماشینهای 2014
 
باز هم با یک خودروی اقتصادی و سبز روبروییم. هوندا کار عجیب و نسبتاً غیرممکنی را انجام داد و آن طراحی و ساخت یک نسخه زشت تر از تویوتا پریوس برای رقابت با آن بود. هوندا می تواند از تسلا برای ساخت یک خودروی الکتریکی و در عین حال زیبا، الگو بگیرد.بزرگترین خودروسازان دنیا ماشینهای ترکیبی زیبا و قوی را تا به حال تولید کرده اند.قیمت هوندا اینسایت 24,705 دلار می باشد. 

زشت ترین خودروهای جهان در سال 2014 + تصاویر

384
این مطلب مفید بود ؟5133
برگرفته از کار-/ف
وبگردی