سریال ریکاوری
سریال ریکاوری با بازی پوریاپورسرخ ،هومن برق نورد و شبنم قلی خانی از فردا 26 تیرماه 98 به شبکه نمایش خانگی می آید.

زمان توزیع سریال ریکاوری در شبکه نمایش خانگی

ریکاوری سریال جدیدی به کارگردانی بهادر اسدی و تهیه کنندگی جمال گلی است که با حضور بازیگران سرشناس دنیای هنر جلوی دوربین رفت.

این سریال پرستاره نمایش خانگی که قرار بود زمستان سال گذشته به نمایش خانگی بیاید از فردا 26 تیرماه در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

داستان و بازیگران سریال ریکاوری

صفحه رسمی سریال ریکاوری با انتشار پستی از موزیک ویدئوی این سریال با صدای میثم ابراهیمی رونمایی کرد و خبر انتشار این سریال از فردا 26 تیرماه در نمایش خانگی را تایید کرد.

سریال ریکاوری

توزیع سریال ریکاوری از فردا در نمایش خانگی

در صفحه سریال ریکاوری آمده است: موزیک ویدئوی زیبای می میرم برات با صدای میثم ابراهیمی،برای سریال ریکاوری/قسمت اول سریال ریکاوری چهارشنبه 26 تیر در شبکه نمایش خانگی توزیع و پخش خواهد شد.

شبنم قلی خانی

بازی شبنم قلی خانی در سریال ریکاوری

دی ماه سال گذشته بود که تهیه کننده سریال ریکاوری با انتشار پوستر رسمی این سریال خبر از توزیع آن تا چند روز آینده داد اما خبری از پخش این سریال در نمایش خانگی نشد و انتظارها برای دیدن این سریال به انجام نرسید و حالا بعد از گذشت چند ماه از این خبر از فردا میتوانید به تماشای این سریال در خانه هایتان بنشینید.

پوریا پورسرخ

نقش آفرینی پوریا پورسرخ در سریال ریکاوری

در خلاصه داستان سریال ریکاوری آمده است:ریکاوری روایتی از داستان سه شریک است که تصمیم می گیرند برای استراحت چند روزی به یک سفر مجردی بروند تا ریکاوری شوند. ریکاوری در واقع داستانی در مورد رفاقت، عشق و خیانت است.

بازیگران سریال ریکاوری

بازی پوریا پورسرخ ، هومن برق نورد و مجید واشقانی در سریال ریکاوری

بازیگران سریال ریکاوری عبارتند از:مجید واشقانی، پوریا پورسرخ، هومن برق نورد، عزت مهرآوران، مریم معصومی، سیما تیرانداز، شبنم قلی خانی، شیوا طاهری، ندا قاسمی، نگار عابدی، مهسا کامیابی، الهام شعبانی، یاشار هاشم زاده و عباس جمشیدی فر بازیگران سریال ریکاوری را تشکیل میدهند.

زمان توزیع سریال ریکاوری مشخص شد؟!

3.735
این مطلب مفید بود ؟269
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
وبگردی