برنامه هفت

پخش مجدد برنامه هفت بعد از ماه رمضان با مجری جدید

تاریخ انتشار : 27 فروردین 1396کد مطلب : 47743زمان مطالعه : 2 دقیقه
سری جدید برنامه هفت با پایان ماه مبارک رمضان با مجری جدید روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

پخش سری جدید برنامه هفت بعد از ماه رمضان

برنامه هفت که از شبکه سه سیما پخش میشد و حواشی زیادی داشت مدتی است از این شبکه پخش نمیشود . به علت تغییر تیم کاری این برنامه بعد از ماه مبارک رمضان با تیم جدید کارش را آغاز میکند.

سعید پروینی، تهیه کننده برنامه هفت از وضعیت پخش این برنامه پس از خداحافظی بهروز افخمی گفت.

علت جدایی بهروز افخمی از برنامه هفت

این تهیه کننده درباره علت جدایی افخمی از برنامه هفت بیان کرد:همان طور که در خبرهای روز گذشته منتشر شد، قرارداد تولید ما پس از یک سال و نیم همکاری با سازمان صداوسیما به اتمام رسید و در نتیجه برای توافق مجدد جهت تولید برنامه در سال جدید جلساتی را با مدیران تلویزیون داشتیم. طی این جلسات آقای افخمی به مدیران تلویزیون اعلام کردند قصد دارند به سراغ ساخت فیلم سینمایی شان بروند و تمام آنچه باید گفته می شد را گفته اند.

وی افزود:در مقابل مدیران شبکه سه نیز خواسته هایی برای بهبود و پیشرفت برنامه داشتند که در مجموع دو طرف به این نتیجه رسیدیم تا پخش این برنامه با تیم جدیدی ادامه یابد و با آقای افخمی خداحافظی کنیم.

پروینی در پاسخ به این سوال که «آیا علت تغییر تیم برنامه هفت نارضایتی مدیران صداوسیما بود؟» گفت:خیر؛ فضای جلسه با مدیران صداوسیما بسیار خوب و دوستانه بود و دو طرف از این همکاری یک سال و نیمه، راضی بودند.

برنامه هفت

برنامه هفت با مجری جدید بعد از ماه رمضان پخش میشود

تهیه کننده «هفت» درباره زمان دقیق آغاز سری جدید این برنامه بیان کرد:فعلا تا اتمام برگزاری انتخابات و پخش ویژه برنامه های تلویزیون برای این ایام، ما به دنبال تعیین ساختار جدید هستیم. پس از آن نیز با شروع ماه مبارک رمضان مثل هر سال برنامه هفت روی آنتن نمی رود. ان شاءالله سری جدید برنامه با پایان ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

پروینی درباره مجری جدید این برنامه گفت:گزینه های مختلفی درحال بررسی هستند و فعلا هنوز به جمع بندی نرسیده ایم. به زودی ساختار و ترکیب سری جدید این برنامه با تصمیم مدیران سازمان تعیین خواهند شد.

پخش مجدد برنامه هفت بعد از ماه رمضان با مجری جدید

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از ایسنا / م.ف
وبگردی