زنده شدن بعد از مرگ
زنی که از دنیا رفته بود و مرگ او توسط پزشکان تایید شده بود، ناگهان به طور باورنکردنی در سردخانه زنده شد.

زنده شدن زن بعد از مرگ در سردخانه

تکرار زنده شدن مرده ساعتها پس از مرگ این بار در یکی از سردخانه های روسیه بود ، زنی که شانس بازگشت به این دنیا را داشت اما این شانس به پایان خوشی ختم نشد ماجرای عجیبی که در این بخش از سرگرمی نمناک می خوانید.

به گزارش وب سایت های شبکه های خبری روسیه روز گذشته این خانم در یکی از مناطق شرقی روسیه در حال نوشیدن نوشیدنی در کنار خانواده اش از دنیا رفته بود و بعد از مرگ توسط خانواده اش به بیمارستانی نزدیک محل زندگی اش منتقل و مرگ او توسط پزشکان بیمارستان تایید شده بود.

زنده شدن زنی در سردخانه

برگه ی تایید مرگ او به همراه مدارکش برای اجرای مراسم خاکسپاری به مسئولان مربوط تحویل داده شد اما به دلایل نامناسب بودن شرایط برای خاکسپاری تصمیم گرفته شد تا جسد او ساعاتی داخل سردخانه بماند و او را در حالی به سردخانه منتقل کردند که هنوز زنده بوده است ولی کسی متوجه این واقعیت نشده بود.

زنده شدن بعد از مرگ!

ماجرای زنده شدن زنی در سردخانه 

چند ساعت بعد از انتقال او به سردخانه یکی از کارکنان سردخانه برای چسباندن برچسب مخصوص به پای او وارد اتاق مخصوص نگه داری اجساد شد  و در کمال حیرت متوجه شد که جسد پیرزن تازه فوت شده تکان می خورد ، با نزدیک شدن به او متوجه شد که آن زن زنده است و تلاش در بیدار شدن دارد.

زنی که بعد از مرگش، زنده شد

به سرعت آمبولانس خبر کرد و او را به بخش اورژانس منتقل کردند و زنده بودن او تایید شد اما ماندن او در سردخانه علتی شد تا نتواند به زندگی باز گردد و دقایقی بعد از دنیا رفت ؛ پزشکان علت مرگ قطعی او را "هیپوترمی" یعنی ماندن او در دمای بسیار سرد که همان سردخانه بوده است اعلام کردند.

در واقع این پیرزن در ابتدا نمرده بود اما به دلیل انتقالش به سردخانه جان خود را از دست داد.

زنی که اشتباها مرده بود در سردخانه زنده شد!

4.230
این مطلب مفید بود ؟255
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی