زنده شدن

زنده شدن پسر نوجوان و دنیای پس از مرگش! + عکس

کد مطلب : 67901تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
پسر نوجوان بعد از تصادف وحشتناک و مرگ مغزی برای اهدای اعضا آماده می شد ولی این پروسه انجام نشد چرا که او از مرگ بازگشت و زنده شد.

زنده شدن و نجات معجزه آسای پسر 13 ساله از مرگ

دانستن دنیای پس از مرگ همیشه برای آدمی جالب توجه بوده است اما مرگ سرزمینی است که تا به حال هیچ یک از مسافرانش بازنگشته اند. احتمالا چندین مورد از داستان های افرادی که برای لحظات یا دقایقی مرگ را تجربه کرده اند خوانده و شنیده اید، داستان هایی پر از راز و رموزی که برای ما جالب است. در این بخش از نمناک ماجرای پسر بچه 13 ساله ای را بیان می کنیم که به گفته خود پس از ملاقات با خدا به طرز معجزه آسایی از مرگ رهایی یافت. 

زنده شدن پسر 13 ساله پس از مرگ

" Trenton McKinley"  پسر نوجوان 13 ساله اهل شهر آلابامای آمریکا است که بر اثر یک تصادف وحشتناک و عبور یک تریلر کوچک از روی او جمجمه اش از چندین نقطه مختلف شکست و بعد از آن به سختی و با تلاش زیاد، نفس می کشید.

مادر این پسر، "جنیفر ریندر" می گوید :تنها چیزی که من دیدم یک برانکار بود که پاهای پسرم را از روی آن آویزان بود، صحنه ی بدی بود او  15 دقیقه مرده بود اما زنده شد و وقتی که او به زندگی برگشت در حالت کما بود و پزشکان گفتند که هرگز حالت طبیعی نخواهد داشت. آنها به من گفتند که مسائل اکسیداسیون (اکسید شدن) مغز او در وضعیت بدی قرار دارد و او مرگ مغزی شده و امکان ندارد از این اتفاق و مورد، جان سالم به در ببرد.

پسر 13 ساله

رد شدن تریلی بر روی پسر 13 ساله و زنده ماندن او

زنده شدن پسر نوجوان قبل از اهدای اعضا

چند ماه پس از این حادثه مادر ترنتون تصمیم گرفت که اعضای بدن پسرش را اهدا کند . او می گفت که پزشکان گفته اند:اگر پسرش را بیشتر از این نگه دارند فقط اعضای بدنش بیشتر آسیب می بیند و دیگر شاید نتوان آنها را اهدا نمود.
با شنیدن گفته پزشکان و دیدن پنج بچه کوچک نیازمند به اهدای اعضای بدن ترنتون مادر دل شکسته اش بالاخره تصمیم سختی را برای امضای اهدای عضو او گرفت. 
اما چند ساعت قبل از انجام عمل اهدای اعضای بدنش و قبل از خاموش نمودن دستگاه های زیستی او ، پسربچه شروع به نشان دادن فعالیت مغزی و حرکت کردن کرد، قبل از اینکه بتواند خودش به تنهایی نفس بکشد و در کمال حیرت و ناباوری همه پزشکان به زندگی بازگشت و به طرز معجزه آسایی از مرگ رهایی یافت.

ملاقات با خدا قبل از زنده شدن

ترنتون پس از بازگشت به زندگی گفت:" در مدتی که دچار مرگ مغزی بودم در یک مکان باز بودم و مستقیم راه می رفتم. احساس می کردم خدا را می بینم و نیروی او مرا از مرگ دور می سازد." 
او بازگشت به زندگی و زنده شدنش را معجزه می داند و می گوید که خدا را پس از مرگ در بهشت دیده  و از طریق موجودهای فرا طبیعی نجات یافته است. 
پزشکان  می گویند هیچ توضیح علمی درباره زنده شدن پس از مرگ مغزی وجود ندارد و هیچ راهی نیست که یک بیمار مرگ مغزی دوباره به زندگی بازگردد، آنها زنده شدن ترنتون را معجزه ای از هزاران معجزه خدا می دانند. 
 
نجات پسر بچه از مرگ

ادعای پسر بچه بعد از نجات از کام مرگ

البته هنوز ترنتون به طور کامل خوب نشده و از آسیب عصبی و تشنج روزانه رنج می برد و هنوز راهی طولانی برای بهبود کامل سلامتی خود دارد. او معتقد است که خدا را در بهشت دیده و به دلیل خاصی بازگشته است. 
در آخر باید بگوییم فرصت های دوباره زندگی را غنیمت بشمارید زیرا این لحظات دیگر هیچوقت تکرار نمی شود. 

زنده شدن پسر نوجوان و دنیای پس از مرگش! + عکس

4.5205
این مطلب مفید بود ؟18322
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ک.ک
1 نظر به ثبت رسیده است
صادقی1400-04-31
تا خدا نخواهد حتی برگی از درخت نمیفتد
574
وبگردی