زندگی بهتر

زندگی بهتر با چند تغییر ساده

کد مطلب : 8732زمان مطالعه : 2 دقیقه
زندگی بهتر و شادتر و البته موفق تر یک رویا نیست چرا که هر چه برای انسان پیش می آید تا حدودی وابسته به کارها و رفتارهای خود اوست که با چند تغییر کوچک شادی و موفقیت به سراغ او خواهد آمد.

زندگی بهتر در 3 قدم

 
زندگی گاهی به قدری تکراری و غیر قابل تحمل می شود که انسان دیگر توانایی تحمل ندارد. در آن لحظه تنها به این فکر کنید که هر چه بخواهید می توانید تغییرات ایجاد کنید پس برای بهتر شدن تغییرات ایجاد کنید نه برای رها شدن.
 
تنها با 3 تغییر زندگی خود را بهتر کنید
 
کارهای معمول خود را متحول کنید:
زمانی که به فکر یک تغییر در زندگی خود هستید با یستی در رفتارهای روزمره خود تغییر ایجاد کنید و روح و جسم خود را متوجه آن کنید. مثلا اگر هر روز ساعت 8 صبح بیدار می شوید با کمی زودتر بیدار شدن روح و جسم خود را به سمت و سوی مثبت سوق دهید.
از خود بپرسید که آیا من هر وز باید یک سری کار شبیه به کارهای هر روز انجام دهم؟ پاسخ خود را اینطور بدهید که هر روز با یک تغییر کوچک همان کارها را با نتیجه و بازدهی بیشتر انجام می دهم.
 
زندگی بهتر
 

تغییرهای کارساز برای زندگی بهتر 

 
مسیرهای خود را بازنگری کنید:
اگر کارمند هستید و یا یک دانش آموز و یا یک خانم خانه دار هیچ تفاوتی ندارد تمام قشرهای جامعه مسیری را دنبال می کنند که باید هر چند وقت یکبار آن را مورد بازرسی قرار دهند و از خود بپرسن که آیا با این راه و ورش من زندگی خوبی برای خود دارم؟
روابطم مطلوب است یا نه ؟
اگر پاسخ این سوالات شما نه بود حتما باید مسیرهای رفته را تغییر دهید.
 
روابط خود را بهبود بخشید:
مهم نیست که چقدر درآمد دازرید و یا چقدر فرد موفقی هستید اگر روابط خوبی نداشته باشید لذت کافی نخواهید برد.
مطمئن شوید که آیا از رابطه ی دوستی و عاشقانه تان به قدر کافی بهره مند هستید یا نه؟
اگر شما احساس تنهایی می کنید البته نه گاهی اوقات بلکه اکثر اوقات پس باید با خود روراست باشید و بدانید که در این مورد ضعیف هستید ویکی از دلایل نداشتن زندگی خوب و شاد همین روابط دوستانه زیباست.

زندگی بهتر با چند تغییر ساده

3.734
این مطلب مفید بود ؟259
منبع : نمناک /ن
وبگردی