سکسکه
سکسکه های طولانی می تواند کلافه کننده باشد ولی قابل درمان است اما این زن 8 سال است که هر روز 100 سکسکه می کند و هنوز درمانی هم برای این سکسکه طولانی و عجیبش پیدا نشده است.

زنی که 8 سال است روزی 100 سکسکه میکند 

این زن 8 سال است که سکسه می کند.

برای اکثر مردم سکسکه دقایقی و یا در نهایت ساعتی طول می کشد اما این زن 8 سال است که سکسکه می کند.

خانم "لیزا گراواس" که سالهاست سکسکه می کند می گوید:این سکسکه از سال 2008 درست زمانی که من باردار بودم آغاز شد و از همان زمان روزانه نزدیک به 100 مرتبه سکسکه من تکرار می شود."

زن مبتلا به سکسکه

زن مبتلا به سکسکه ای 8 ساله

این زن بعد از گذشت چند روز به پزشک مراجعه کرد اما نتیجه ای حاصل نشد ولی با ادامه یافتن 2 ماهه سکسکه او به پزشک دیگری مراجعه کرد و پزشک متخصص علت را بارداری او دانست و امید داد که بعد از زایمان این مشکل برطرف خواهد شد اما بعد از به دنیا آمدن نوزاد بازهم سکسکه این زن متوقف نشد و ادامه یافت. در سال 2012 به دلیل شدت درد شکم حاصله از سکسکه های بی امان او تحت آزمایشات یک تیم پزشکی قرار گرفت و با انجام تست های دقیق همانطور که انتظار می رفت دوباره علت مشخص نشد.

سکسکه 8 ساله

راههای درمان خانکی سکسکه 8 ساله این زن

به توصیه ی اطرافیان او راه و روشهای خانگی بسیاری را برای درمان سکسکه امتحان کرد که هیچ یک کارساز نبود و حالا او بعد از گذشت حدود 8 سال همچنان دچار سکسکه است و اعضای خانواده اش هم به این وضعیت عادت کرده اند.

درمان سکسکه

درمان سکسکه ای 8 سال طول کشیده است

زنی که روزی 100 بار سکسکه می کند! + تصاویر

3.935
این مطلب مفید بود ؟278
منبع : بخش ترجمه نمناک /ن
برچسب : سکسکه
وبگردی