مدل های زن کره ای
وب سایتهای کره ای بعد از نظر سنجی ها اسامی و رتبه های زیباترین مدل های زن کره ای در سال 2018 را منتشر کردند.

زیباترین مدلینگ های زن کره ای در سال 2018 انتخاب شدند

لازم بذکر است که 11 زن مدلینگ کره ایی در حال حاضر رتبه بندی شده اند . مدل های کره ایی که در ادامه با آنها آشنا می شوید طبق رتبه بندی سال 2018 به عنوان زیباترین مدل های زن کره ای شناخته شده اند 

11 مدلینگ های زن کره ای در سال جدید

با زیباترین مدلینگ های کره ایی را در ادامه این بخش از زیبایی دنیا مد نمناک آشنا خواهید شد.

رتبه 11 زیباترین مدل های زن کره ای Kim So-eun

کیم-سو-اِن متولد 6 سپتامبر سال میلادی 1989 می باشد .او یک بازیگر زن و مدل کره جنوبی است . او در نقش فوق العاده اش در فیلم تلویزیونی Boys Over Flowers ، محبوب و شناخته شد . کیم-سو-اِن برای اولین بار در فیلم Two Guys در سال 2004 شناخته و دیده شد .
همچنین در سال 2015 در فصل 4 سریال We Got Married توانست یک نقش مهم را بر عهده بگیرد و به غیر از بازیگری و مدلینگ ، او یک اسنوبردر خوب و ملی کشورش می باشد .
مدل های زن کره ای

عکس زیباترین مدل های زن کره ای  

رتبه 10 زیباترین مدل های زن کره ای Bae Suzy

او در تاریخ 10 اکتبر سال 1994 متولد شده است که با نام Suzy شناخته شده و مشهور است. او یک خواننده ، مدل و بازیگر کره ایی می باشد و یکی از اعضای گروه دخترانه به اسم Miss A under JYP Entertainment می باشد . او همچنین یک دیگر از عواملی که باعث شناخته تر شدن او شدند ، بازی فوق العاده و ملودرامش در فیلم Uncontrollably Fond می باشد .
Bae Suzy ، فارغ التحصیل دانشکده هنرهای نمایشی از سئول می باشد و در سال های اولیه زندگانی اش در برخی از برند های آنلاین به عنوان مدلینگ بود که بعدها به دلیل محبوبیتش Madame Tussauds ، از هنگ کنگ یک مجسمه از او ساخت .
مدل های زن کره ای

 برترین مدل های زن کره ای  

رتبه 9 زیباترین مدل های زن کره ای Han Hyo-joo

متولد 22 فوریه سال 1987 می باشد که یکی از بازیگران کره ایی و پیشرو در مدلینگ می باشد . او به دلیل نقش های پیشرو اش در W-Two Worlds، Heritage Heritage و Dong Yi مشهور شد . او همچنین در فیلم Cold Eyes ،در سال 2013 توانست بهترین بازیگر نقش مکمل زن را با تفاوت زیاد کسب نماید . او با تعداد زیادی از جوایزی که در خوانندگی و بازگیری و مدلینگ کسب کرده است ، شناخته شده است .
مدل های زن کره ای  
 

رتبه 8 زیباترین مدل های زن کره ایKim Sa-rang

متولد 12 ژانویه 1978 که یک بازیگر و مدل کره جنوبی می باشد . او بیشتر به دلیل نقش هایی که اخیرا در تلویزیون داشت ، معروف و مشهور شد . اوهمچنین به عنوان زن موفق در سال 2000 شناخته شد . از سوی دیگر او در سال 2001 در کره جنوبی هدیه بهترین بازیگر زن را داشت . او کار خود را با بازی اش در تلویزیون در سال 2000 آغاز کرد و به غیر از بازیگری اش و مدلینگ بودنش ، در کارهای خیریه ایی نیز شرکت می کند .
مدل های زن کره ای 
 

رتبه 7 زیباترین مدل های زن کره ای Yoon Eun-hye

متولد 3 اکتبر سال 1998 می باشد که در زمینه هایی مانند خوانندگی ، بازیگری ، کارگردانی و مدلینگ فعالیت دارد . او همچنین یک عضو فعال گروه دختران به نام Baby Vox به موفقیت رسید . Yoon Eun-hye تنها 15 سال سن داشت که کارش را شروع کرد . او با این گروه از سال 1999 تا سال 2005 همکاری داشت .
او در فیلم هایی مانند Marry Him If You Dare ، Missing You ، My Fair Lady ، The 1st Shop of Coffee Prince ، Princess Hours توانست ایفای نقش داشته باشد . او توانست بسیاری از جوایز را در زمینه های بازیگری و خوانندگی کسب کند .
مدل های زن کره ای 
 

رتبه 6 زیباترین مدل های زن کره ای Go Ara

متولد 11 فوریه سال 1990 می باشد که یکی از محبوب ترین و برجسته ترین بازیگران کره جنوبی است . او در سریال های تلویزیونی با اسم های Reply ، she is best known for starring ، screen presence دارای یکی از برترین نقش های اصلی بود و توانست محبوبیت خاصی بین مردم کره جنوبی کسب نماید . او در زمینه سرگرمی از سال 2003 شروع به فعالیت کرد .
 مدل های زن کره ای 
 

رتبه 5 زیباترین مدل های زن کره ای Park Ji-yeon

متولد 7 ژوئن سال 1993 می باشد که یک خواننده ، مدل و بازیگر کره ایی می باشد .
او همچنین در به عنوان یکی از اعضای فعال گروه دختران کره جنوبی به نام T-ara و T-ara N4 می باشد و که سطح انرژی منحصر بفردی دارد و بیشتر به دلیل عملکرد فوق العاده اش شناخته شده است .
مدل های زن کره ای

زیباترین مدل های زن کره ای در سال 2018  

رتبه 4 زیباترین مدل های زن کره ای Jun Ji-hyun

متولد 30 اکتبر سال 1981 می باشد که به عنوان Gianna Jun شناخته شده است . او یک مدل کره ایی و یک بازیگر کره ایی می باشد . او در کمدی رمانتیک به نام My Sassy Girl ، دارای نقش قابل توجهی بود و توانست بین مردم از محبوبیت خاصی برخوردار شود .
این کمدی یکی از پرطرفدارترین کمدی های کره محسوب می شد که توانست ایفای نقش کند.
مدل های زن کره ای
 

رتبه 3 زیباترین مدل های زن کره ای Park Han-byul

متولد 17 نوامبر سال 1984 در سئول کره جنوبی که یک بازیگر و مدل کره ایی می باشد . او تحصیلاتش را در دانشگاه کونکوک گذراند و از سال 2002 تا کنون در مدلینگ فعالیت دارد .
او با نقش های زیبا و بی نظیرش در بازیگری و طرح های جذابش در مدلینگ معروف و مشهور می باشد .
مدل های زن کره ای
 

رتبه 2 زیباترین مدل های زن کره ای Lee Ha-nui

متولد 2 مارس سال 1983 که در زمینه هایی مانند بازیگری ، مدلینگ ، موسیقی کلاسیک فعالیت دارد و یکی از گیاهخواران کره ایی با نمایش تلویزیونی اش می باشد که در مسابقات برترین زن سال 2007 ، که در مکزیکو سیتی برگزار شد ، نماینده کشورش بود و توانتس رتبه سومین زن زیبا در جهان را کسب کند .
مدل های زن کره ای

زیباترین مدلینگ های زن کره ای 

رتبه 1 زیباترین مدل های زن کره ای Song Hye-kyo

متولد 22 نوامبر سال 1981 که یک زن مدل و بازیگر کره جنوبی می باشد که توانتس با بازی در فیلم های تلویزیونی مانند Descendants of the Sun ، That Winter ، the Wind Blows ، Full House و Autumn in My Heart محبوبیت زیادی کسب نماید . او همچنین به عنوان بهترین ستاره هالیو شناخته می شود و در فیلم های محبوب کره ایی به اسم The Queens ، My Brilliant Life ، The Grandmaster ، Hwang Jin Yi توانست ایفای نقش نماید .
 مدل های زن کره ای
 

نفر اول لیست 11 نفره زیباترین مدل های زن کره ای

زیباترین مدلینگ های زن کره ای در سال 2018 + تصاویر

3.3581
این مطلب مفید بود ؟379202
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
وبگردی