زیبایی ناخن پا
زیبایی و سلامت ناخن های پا نیازمند مراقبت و رعایت نکات ساده ای است که در این بخش با آن ها آشنا میشوید.

نکاتی برای زیبایی ناخن پا

زیبایی ناخن های پا همانند زیبایی ناخن های دست برای خانم ها با اهمیت است و دوست دارند از ناخن های زیبایی برخوردار باشند زیرا ناخن های زیبا باعث زیبایی پاها میشوند. داشتن پاهای زیبا و ناخن های زیبا برای هر خانمی ضروری است، برای زیباسازی ناخن های پا روش های ساده ای وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

سلامت ناخن پا

راه های زیبایی ناخن های پا  

روش کوتاه کردن ناخن های پا

ناخن گرفتن هم ترفندهای خاص خودش را دارد اگر ناخن ها را به درستی کوتاه نکنید در زمان بلند شدن درد فراوانی احساس خواهید کرد. ناخن های پا باید صاف کوتاه شوند به این صورت که نباید گوشه های ناخن را گرد کنید.

ناخن ها را زیاد کوتاه نکنید

کوتاه کردن بیش از حد ناخن های پا باعث فرو رفتن ناخن در گوشت و عفونت کردن آن ها میشود پس نباید ناخن های پا را زیاد کوتاه کرد.

طراحی ناخن پا

روش کوتاه کردن ناخن های پا

کرم مرطوب کنند بزنید

برای داشتن ناخن های زیبا و سالم بهتر است که به صورت مرتب ناخن ها و پوست اطراف آن ها را را چرب کنید و کرم مرطوب کننده بزنید مخصوصا در فصل زمستان.

زیاد لاک نزنید

بیش از حد ناخن های پا را لاک نزنید، لاک باعث میشود ناخن های پا احساس کمبود اکسیژن کنند و تغییر رنگ دهند. وقتی مرتب ناخن ها پا را لاک بزنید ناخن ها تقریبا زرد رنگ میشوند.

عمل زیبایی ناخن پا

مضرات لاک برای ناخن پا

استون استفاده نکنید

استون باعث خشک شدن ناخن ها و پوست اطراف آن ها میشود، اگر وقتی مدام لاک بزنید و با استون آن ها را پاک کنید ناخن هایی زرد رنگ و خشک خواهید داشت.

زیبایی ناخن پا با رعایت این نکات مهم + عکس

4.462
این مطلب مفید بود ؟557
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی