ساخت اکانت لینکدین
اگر شما خواستار ساخت اکانت لینکدین هستید، در این گزارش از بخش تکنولوژی سایت نمناک قصد داریم شما را با مراحل تصویری ساخت اکانت لینکدین آشنا سازیم.

ساخت اکانت لینکدین

لینکدین یکی از صفحات اجتماعی بزرگ و محبوب جهانی برای کسب و کارها می باشد که این روزها بیش از 300 میلیون حساب کاربری در آن وجود دارد که می توانید با وارد کردن اطلاعات و تجربیات خود در این صفحه مجازی اقدام به جستجو مشاغلی متناسب با تجربیات خود کنید. با این وجود اگر شما اطلاعاتی در مورد این برنامه مجازی ندارید، در قدم اول باید وارد این لینـــــــــــک شوید.

خب طبیعتا با مطالعه لینک بالا با لینکدین آشنا شده ایم و می دانیم که به چه دلیلی مورد استفاده قرار می گیرد و کارهایی که هر یک از ابزارها انجام می دهند را کاملا فرا گرفته اید. اینک زمان ساخت و ایجاد حساب لینکدین است که در ادامه این مقاله از نمناک شما را به صورت مرحله به مرحله با نحوه ساخت حساب کاربری لینکدین آشنا خواهیم ساخت. همراه ما باشید.

آموزش ساخت اکانت لینکدین

1- در قدم اول باید ابتدا به صفحه « ساخت حساب لینکدین » مراجعه کنید.

2- بعد از وارد شدن به این لینک، شما باید اطلاعات اصلی خود را که شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل و پسوردی که مدنظرتان است را وارد نمائید. سپس باید کادر آبی رنگ " Agree & Join " را بفشارید.

لینکدین

آموزش ساخت اکانت لینکدین


3- در صفحه بعدی می بایست کشوری که در آن زندگی می کنید و همچنین کدپستی خود را وارد کنید و بر روی عبارت " Next " کلیک کنید.

لینکدین

مراحل ساخت حساب لینکدین


4- اینک باید فیلد کاری یا همان زمینه کاری که اخیرا در حال انجام دادن آن بودید را وارد کنید. در کادر اول نام و در کادر دوم باید نام شرکت را وارد کنید. در غیر اینصورت اگر شما دانش آموز یا دانجشو هستید می توانید بر روی عبارت آبی رنگ " I'm a student " کلیک کنید.

لینکدین

چگونه حساب لینکدین بسازیم


5- ایمیلی که در مرحله دوم وارد کرده بودید را باز کنید چرا که کد تائیدیه ای از جانب لینکدین برای شما ارسال شده است که باید در کادر بالای صفحه وارد کنید. سپس بر روی " Agree & Confirm " کلیک کنید.

اکانت لینکدین

مراحل ساخت حساب لینکدین


6- مخاطبینی که در آدرس ایمیل شما وجود دارند که با آدرس ایمیل خود در لینکدین عضو شده اند را می توانید با استفاده از فشردن عبارت " Continue " دنبال کنید و در غیر اینصورت می توانید بر روی " Skip " کلیک کنید.

حساب لینکدین

ترفند ساخت اکانت لینکدین


 

7- در این صفحه افرادی که فیلد کاری آنها همانند فیلد کاری شما است را می توانید مشاهده کنید که به دلخواه می توانید دنبال کنید. در غیر این صورت می توانید " Skip " را بفشارید.

اکانت لینکدین

مراحل ساخت اکانت لینکدین


8- اینک می توانید با فشردن آیکون دوربین در وسط صفحه، تصویری از خودتان منتشر کنید که هرچه این تصویر واضح تر باشد، بهتر است.

لینکدین

شخصی سازی حساب لینکدین


9- اگر شما جویای کار هستید، در این صفحه می توانید آلرت یا همان هشدار لینکدین برای معرفی کارهای درخواستی فیلد کاری شما را پیشنهاد بدهد. اگر تمایل ندارید می توانید گزینه " Skip for now " را وارد کنید و سپس در آینده خودتان این گزینه را فعال کنید.

اکانت لینکدین

نحوه ساخت حساب لینکدین


10- در این صفحه شما می توانید شماره تلفن خود را برای امنیت و بازگردانی صفحه خود در شرایط اضطراری وارد کنید و توجه داشته باشید که این شماره برای نمایش عموم قرار نخواهد گرفت. در غیر اینصورت می توانید بر روی " Skip " کلیک کنید.

حساب لینکدین

آموزش صفر تا صد ساخت اکانت لینکدین


11- اکانت لینکدین شما با موفقیت ساخته شد و می توانید هم اکنون از این اکانت در لینکدین برای شناخته شدن خودتان استفاده کنید.

ساخت اکانت لینکدین

حساب لینکدین

آموزش تصویری ساخت اکانت لینکدین به زبان ساده

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
وبگردی