ساخت مجسمه نوزاد
یکی از شرکت های فعال در عرصه چاپگرهای سه بعدی از جنین نوزاد موجود در رحم مادر، نمونه هم اندازه جنین را تولید می کند که دارای ویژگی های چهره، حالت بدن و پوست مناسب است.

ساخت مجسمه جنین نوزاد قبل از تولد

در آغوش گرفتن نوزاد بهترین احساس لمس برای مادران باردار در دنیا است و تاکنون مادران می بایست تا موقع زایمان صبر پیشه کرده تا کودک خود را در آغوش بگیرند.

یکی از شرکت های مستقر در استونی با استفاده از تکنولوژی 3 بعدی ، فناوری جدیدی ابداع کرده که با تهیه مدل 3بعدی از جنین موجود در رحم مادر، نمونه هم اندازه جنین را با چاپگر 3بعدی تولید می کند.

تکنولوژی های روز دنیا

شرکت نوزادان سه بعدی از جنین، اسکن مافوق صوت گرفته و با استفاده از آن نوزاد سفارشی خلق می کند که دارای ویژگی های چهره، حالت بدن و پوست مناسب است.
 
این مدل ها با استفاده از آخرین فناوری سه بعدی تولید می شوند و بهای نوزاد سفارشی در ابعاد واقعی، 600 دلار و ارزش کوچک ترین نمونه در دسترس 200 دلار گزارش شده است.
 
نوزاد 3 بعدی
 
با این حال، لازم نیست مدل مزبور نوزاد خود خانواده باشد، زیرا شرکت سازنده نوزادان افراد مشهور را نیز ارائه داده است.شرکت نوزاد سه بعدی مدعی است در تلاش برای ایجاد لبخند در صورت های والدین برای یادآوری روزهایی است که نوزادانشان به دنیا آمدند.
 
نوزاد 3 بعدی
 
نوزاد چاپ شده در سه اندازه طبیعی، نصف اندازه طبیعی و مینی نوزاد در دسترس است.
اشخاص همچنین می توانند تعیین کنند که جنسیت نوزاد مشخص باشد یا خیر و تمامی نوزادان در سه رنگ پوست روشن، متوسط و تیره قابل ارائه هستند. 

 

ساخت مجسمه نوزاد قبل از تولد + تصاویر

3.324
این مطلب مفید بود ؟168
برگرفته از ایسنا-/ف
برچسب : مجسمه
وبگردی