ساخت کولر

ساخت کولر با 100 هزار تومان + تصاویر

کد مطلب : 17239زمان مطالعه : 1 دقیقه
شخصی خلاق در اقدامی جالب یک کولر آبی سرد کننده با کمترین هزینه ساخته است و برای ساخت آن فقط یک عدد کلمن و فن و لوله پی وی سی به کار برده است.

همیشه و در همه حال افرادی مبتکر و خلاق هستند که با نداشتن و ناچیز ترین امکانات می توانند پیچیده ترین کارها را به ساده ترین روش انجام دهند تا هم در هزینه آن صرفه جویی شود و هم ایده ای نو خلق کنند.

با فرارسیدن گرمای داغ تابستان استفاده از یک وسیله تهویه مطبوع اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.یک فرد خلاق با قرار دادن فیلمی در یوتیوب نشان داده که چگونه می توان با هزینه ای کمتر از 100 هزار تومان یک وسیله خنک کننده کارآمد ساخت. این ویدئو تاکنون بیش از سه میلیون بازدید داشته است.
به گزارش بیزینس اینسایدر،در عکسهای زیر نشان داده شده که چطور می توان تنها با یک کلمن، یک فن کوچک، یک لوله پی وی سی و قدری یخ دمایی به خنکی پنج درجه سانتی گراد تولید کرد.

کل این پروژه کمتر از 100 هزار تومان هزینه دارد و ساخت آن حدود 15 دقیقه زمان می برد.

ابتدا باید دو حفره دایره شکل به اندازه قطر فن و لوله پی وی سی روی درب کلمن ایجاد کرد.

فن را به صورتی که باد را به داخل کلمن بدمد در یکی از حفره ها محکم می کنیم و لوله پی وی سی را در حفره دیگر قرار می دهیم. این فن کوچک با یک باتری قابل شارژ که تا هفت ساعت شارژ نگه می دارد کار می کند. کلمن را پر از یخ می کنیم و از سرمای مطلوب کولر دست ساز خود لذت می بریم.

کولر دست ساز

کولر دست ساز

کولر دست ساز

ساخت کولر با 100 هزار تومان + تصاویر

4.480
این مطلب مفید بود ؟7010
برگرفته از فردا نیوز - / ل
برچسب : کولر
وبگردی