سارقان لوازم خودرو

دستگیری سارقان لوازم خودرو در تهران

تاریخ انتشار : 27 تیر 1398کد مطلب : 3961زمان مطالعه : 1 دقیقه
معاون مبارزه با سرقت وسائط نقلیه از انهدام باند 5 فقره سارقان لوازم خودرو با اعتراف به 60 فقره سرقت خبر داد.

بازداشت سارقان لوازم خودرو در تهران

همشهری: سرهنگ کارآگاه سید شمس الدین میرزکی در تشریح این خبر اظهار کرد:با ارجاع پرونده های مشابهی در اواخر سال گذشته و اوایل امسال مبنی بر سرقت لوازم خودرو در منطقه 18 مشخص شدکه سرقت های انجام شده توسط 4 تن از سارقان با هماهنگی یکدیگر صورت گرفته است. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سارقان اغلب باطری های خودرو را سرقت می کردند، ادامه داد:تیمی از کارآگاهان اداره بیستم و معاونت اطلاعات جنایی پلیس آگاهی شناسایی و دستگیری متهمان را برعهده گرفتند. 

وی عنوان کرد:در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهمان پرونده از جمله سارقان سابقه دار بوده که با تشکیل باندی در جنوب شهر تهران با همکاری یکدیگر اقدام به سرقت می کنند. 

سرهنگ میرزکی افزود:با هماهنگی مقام قضائی تیم های مختلف از کارآگاهان به مخفیگاه متهمان اعزام و موفق شدند در عملیات های همزمان، سارقان لوازم خودرو را در مخفیگاهشان دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی پایتخت منتقل کنند. 

این مقام انتظامی گفت:هر 4 سارق به 60 فقره لوازم خودرو که اکثریت باطری خودروهای سواری بود اعتراف و اظهار کردند که لوازم سرقتی را به مالخری در محدوده خلازیر فروخته اند. 

وی اضافه کرد:با دستگیری مالخر اموال مسروقه باند 5 نفره سارقان لوازم خودرو منهدم شد، ولیکن تحقیقات پلیسی تا شناسایی کامل مال باختگان ادامه دارد.

انتهای پیام/م

دستگیری سارقان لوازم خودرو در تهران

51
این مطلب مفید بود ؟01
برچسب : سرقت
وبگردی