سارقان گوشی

سارقان گوشی خود را در محل سرقت جا گذاشتند

تاریخ انتشار : 18 آبان 1401کد مطلب : 68953زمان مطالعه : 1 دقیقه
در پی وقوع چند فقره سرقت تجهیزات اداری، نوشت‌افزار و شیرآلات از مدارس غیرانتفاعی، شناسایی و دستگیری سارقان و مهار سرقت‌ها در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

خبرآنلاین:سردار «سید محمود میرفیضی» فرمانده انتظامی استان قم در این‌باره گفت:کارآگاهان در بررسی صحنه سرقت، یک دستگاه گوشی تلفن همراه به جا مانده از سارقان را کشف کردند و با بررسی فنی آن، اطلاعات سه سارق را به دست آوردند که دو نفرشان با اجرای یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند. متهمان همگی تبعه یکی از کشورهای شرقی ایران هستند که در استان قم سکونت دارند.

وی بیان کرد:در بررسی از منزل یکی از متهمان در شهر سلفچگان، اقلام مسروقه از قبیل سه دستگاه لپ تاپ، انواع لوازم و تجهیزات آرایشی، نوشت‌افزار، هدفون، گوشی تلفن ثابت و اقلام رایانه‌ای کشف شد.

کارآگاهان با استعلام از بانک‌های اطلاعاتی،هویت آخرین متهم را نیز کشف کردند و مشخص شد وی قبلاً به اتهام قاچاق مواد مخدر دستگیر شده و در زندان به‌ سر می‌برد که با همکاری مطلوب دستگاه قضایی، متهم از زندان تحویل و بازجویی شد که با ارائه مستندات به ناچار لب به اعتراف گشوده و به 4 فقره سرقت از مدارس غیر انتفاعی 2 فقره سرقت از آرایشگاه زنانه و 3 فقره سرقت لوازم داخل خودرو (جمعاً 9 فقره) با همکاری همدستانش اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد:متهمان همراه پرونده تشکیل شده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

انتهای پیام/م

سارقان گوشی خود را در محل سرقت جا گذاشتند

53
این مطلب مفید بود ؟30
برچسب : سرقت
وبگردی