ساعت هوشمند اپل
ساعت هوشمند و جالب اپل قابلیت های زیادی دارد و مطمئنا طرفداران زیادی هم خواهد داشت. ساعت اپل به کاربر امکان مشاهده ایمیل و پیام های دیگر ، نظارت بر سلامت خود و تناسب اندام و ... را می دهد.

 رونمایی از ساعت هوشمند اپل

ساعت جدید و جالب اپل که به تازگی وارد بازار شده است همه را هیجان زده کرده است. این ساعت پرکاربرد قابلیت های فراوانی دارد که باعث جذابیت و پرطرفدار شدن آن شده است. اپل واچ یک ساعت منحصر به فرد است و همه دوست دارند یک مدل از آن را امتحان کنند.

ساعت هوشمند اپل به کاربر امکان انجام فعالیت هایی مانند مشاهده ایمیل و پیام های دیگر، پرداخت هزینه کالاهای خریداری شده و نظارت بر شرایط سلامت و تناسب اندام خود را می دهد و نخستین محصول قابل توجه و جدید اپل از زمان عرضه آی پد در سال 2010 محسوب می شود.

اپل واچ در سه مدل استاندارد، اسپرت و ادیشن با طرح های بند مختلف روانه بازار خواهد شد. در ادامه نگاهی به برخی از مشتریان بالقوه که این ساعت هوشمند می تواند توجه آنها را به سوی خود جلب کند، خواهیم داشت.

برخی از قابلیت های این ساعت عبارتند از :

اپل واچ می تواند بی نیاز از موبایل هوشمند به صورت مستقیم و از طریق بلوتوث به هدفون ها متصل شود.

انتظار می رود حسگرهای تعبیه شده در اپل واچ جریان فعالیت های بدنی کاربر را ردیابی کرده و اطلاعاتی دقیق را به وی ارائه کند.

انتظار می رود ساعت هوشمند اپل با پشتیبانی از مجموعه "بسته خانه" (homekit) این شرکت قادر به کنترل از راه دور لوازم خانگی باشد.

آن چه که برای دیگران عامل حواس پرتی به نظر می رسد می تواند به معنای بهره وری بیشتر برای افرادی باشد که در عصر اطلاعات رشد و پرورش می یابند. این افراد انتظار دارند اپل واچ در دریافت بموقع ایمیل ها و پیام های دیگر کمک حالشان باشد.

در ادامه تصاویری از این ساعت پرهیاهو را با هم می بینیم.

ساعت مچی اپل

قیمت ساعت اپل

قابلیت های زیاد ساعت اپل

ساعت پرطرفدار اپل رونمایی شد.

اپل استور

  

ساعت هوشمند اپل رونمایی شد + تصاویر

4.716
این مطلب مفید بود ؟151
برگرفته از بوشهر نیوز - / ن.م
وبگردی