عباس کیارستمی

زمان و مکان برگزاری مراسم دومین سالگرد عباس کیارستمی

تاریخ انتشار : 13 تیر 1397کد مطلب : 69601زمان مطالعه : 2 دقیقه
حامد بهداد بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام زمان و مکان برگزاری دومین مراسم سالگرد عباس کیارستمی کارگردان سرشناس کشورمان را اعلام کرد.

دومین سالگرد عباس کیارستمی کی برگزار میشود

فروردین ماه سال 95 بود که خبر بیماری و بستری عباس کیارستمی در بیمارستان منتشر شد و خیلی زود همه جا صحبت از حال وخیم این کارگردان سرشناس بود. عباس کیارستمی پس از طی کردن مراحل درمان در تهران و انجام چند عمل جراحی برای تکمیل روند درمان راهی فرانسه شد اما بعد از چند روز در اثر لخته شدن خون در پاریس درگذشت.

درگذشت عباس کیارستمی با موجی از اعتراضات از سوی مردم و هواداران و مطرح شدن ماجرای قصور پزشکی همراه بود و حواشی زیادی دربرداشت. حامد بهداد یکی از طرفداران عباس کیارستمی بود که همان روزها اعتراضات زیادی به مرگ این کارگردان سرشناس داشت و حاشیه های زیادی برای خودش رقم زد.

دو سال از آن روزهای پرحاشیه و تلخ درگذشت عباس کیارستمی گذشت و فردا 14 تیر دومین سالگرد درگذشت این کارگردان کشورمان است .

دومین سالگرد زنده یاد عباس کیارستمی

حامد بهداد با انتشار عکسی از زنده یاد عباس کیارستمی درباره زمان و مکان دومین سالگرد کارگردان محبوبش توضیح داد .

عباس کیارستمی

پوستری به مناسبت دومین سالگرد عباس کیارستمی

حامد بهداد با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:دو سال از رفتن عباس کیارستمی گذشت.... من می خواهم با مرگ خودم بمیرم ... نه با مرگ پزشکی

مراسم دومین سالگرد:پنجشنبه 14 تیر ، ساعت پنج تا شش بعدازظهر ، آرامگاه توک مزرعه (لواسان) ، طراح پوستر:علی بوستان

عباس کیارستمی

14 تیر سالگرد درگذشت عباس کیارستمی

عباس کیارستمی کارگردان بزرگ سینمای ایران بعد از تحمل یک دوره طولانی بیماری در 14 تیر 1395 در پاریس درگذشت.

عباس کیارستمی کارگردان، فیلمنامه نویس، تدوین گر، عکاس، تهیه کننده، گرافیست و کارگردان هنری بین المللی، همچنین شاعر و نقاش ایرانی اول تیر 1319 در تهران متولد شد.

عباس کیارستمی

عباس کیارستمی کارگردان و عکاس مطرح کشورمان

عباس کیارستمی از سال 1970 میلادی در سینما شروع به فعالیت کرد و از مهم ترین کارهایش می توان به:سه گانه کوکر، کلوزآپ (1990)، طعم گیلاس (1997)، و باد ما را خواهد برد (1999) اشاره کرد.

عباس کیارستمی

عباس کیارستمی در 14 تیر درگذشت

عباس کیارستمی پنج بار نامزد جایزه نخل طلای جشنواره فیلم کن شد و در سال 1997 در پنجاهمین دورهٔ جشنواره فیلم کن برای فیلم طعم گیلاس این جایزه را گرفت و در جشنواره های متعدد معتبر فیلم جهان به عنوان داور حضور داشته است و با 4 دوره داوری در جشنواره فیلم کن در سالهای 1993، 2002، 2005 و 2014 در میان هنرمندان ایرانی پیشتاز است.

عباس کیارستمی

عباس کیارستمی در جشنواره کن

زمان و مکان برگزاری مراسم دومین سالگرد عباس کیارستمی

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی