ست لباس پسرانه
ست های اسپرت و شیک لباس زمستانی پسرانه از نوزادی تا نوجوانی را در این مطلب مشاهده کنید.

ست لباس زمستانی پسرانه

ست زمستانی پسرانه از نوزادی تا نوجوانی، مجموعه ای است که نمناکدر این مقاله برای خواننده های خوش سلیقه خود گردآوری کرده است. در این مقاله آخرین مدل های لباس زمستانی پسرانه را خواهید دید. برای ست کردن لباس های دلبند خود سری به کمد او بزنید و با توجه به این پوسترها آن ها را با هم ست کنید. البته سلیقه ها متفاوت است و این به نظر خود شما بستگی دارد.

ست لباس پسرانه

ست لباس پسرانه بچه گانه

همیشه خرید لباس برای بچه ها هیجان انگیز بوده است. این خوشحالی زمانی برایشان بیشتر می شود که به آن ها اجازه انتخاب هم بدهیم. برای اینکه یک انتخاب خوب برای کودکان تان داشته باشید بهتر است از قوانین ست کردن لباس و هماهنگی رنگ ها بیشتر بدانید. در این مقاله کلکسیونی از مدل لباس کودک را قرار خواهیم داد.

ست لباس پسرانه

ست لباس زمستانی پسرانه 

ست لباس پسرانه

ست لباس پاییزی پسرانه 

ست لباس پسرانه

ست لباس پسرانه 96

ست لباس پسرانه

ست لباس پسرانه 2018

رنگ های مکمل رنگ هایی هستند که کاملا مخالف یکدیگر هستند اما زمانی که در کنار یکدیگر استفاده شوند هماهنگی زیبایی به وجود می آورند. برای مثال رنگ آبی مکمل رنگ نارنجی و رنگ بنفش مکمل رنگ زرد است.

چون هماهنگ کردن رنگ ها با هم نقش مهمی در انتخاب ها دارد لازم است بدانید که همه رنگ های مکمل یا متمم در کنار یکدیگر به خوبی نمی نشینند و در مقابل برخی دیگر نیز تناسب خیلی خوبی ایجاد می کنند. برای مثال رنگ قرمز و سبز با اینکه مکمل هم هستند، اما در ترکیب لباس خیلی با هم تناسب ندارند و متخصصان مد آن را پبرای لباس کودک یشنهاد نمی کنند یا قرمز و زرد نیز از ترکیب هایی هستند که در لباس پوشیدن توصیه نمی شوند.

ست لباس پسرانه از نوزادی تا نوجوانی + تصاویر

3.625
این مطلب مفید بود ؟187
برگرفته از روزچین - ستاره -/ح
وبگردی