داریوش ارجمند

خبر جدید از ساخت سریال “ستایش 3” با نرگس محمدی

تاریخ انتشار : 19 اسفند 1396کد مطلب : 65536زمان مطالعه : 2 دقیقه
سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش از آغاز پیش تولید “ستایش 3” خبر داد و درباره حضور قطعی نرگس محمدی و داریوش ارجمند در این سریال صحبت کرد.

حضور نرگس محمدی و داریوش ارجمند در ستایش 3 قطعی شد

سریال ستایش با بازی نرگس محمدی یکی از پرمخاطب ترین سریال های تلویزیون در سالهای گذشته بود و توانست با جلب نظر مخاطبان تلویزیون به فصل دوم و سوم هم برسد. از مدتها پیش زمزمه هایی درباره ساخت ستایش 3 وجود داشت و بالاخره بعد از گذشت چند ماه پیش تولید این سریال آغاز شد.

سعید سلطانی کارگردان سینما و تلویزیون درباره آغاز پیش تولید ستایش 3 و بازی دو بازیگر اصلی این سریال خبرهای جدیدی داد.

پیش تولید ستایش 3 آغاز شد

سعید سلطانی کارگردان سریال های تلویزیونی در خصوص ساخت فصل سوم سریال ستایش گفت:پیش تولید سریال ستایش 3، روزهای ابتدایی خود را سپری می کند.وی در ادامه بیان کرد:فیلمنامه سری سوم این مجموعه در 30 قسمت نوشته شده و نگارش آن بر عهده سعید مطلبی است. این آخرین فصل سریال ستایش خواهد بود.

ستایش 3

ستایش 3 با بازی داریوش ارجمند جلوی دوربین میرود

سلطانی در پایان با اشاره به ایفای نقش بازیگران اصلی در این مجموعه اظهار کرد:تا امروز با بازیگران اصلی سریال ستایش، همچون نرگس محمدی و داریوش ارجمند قرارداد بسته ایم.

قصه فصل سه در ادامه فصل دو است و درست از فردای روزی آغاز می شود که در قسمت پایانی فصل دو پخش شد. بازیگران ثابت ستایش3 نیز همان بازیگران فصل های پیشین هستند و بازیگران جدیدی هم بنا به قصه به سریال اضافه خواهند شد.

ستایش مجموعه ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی و تولید سال 1388 می باشد. پخش سری اول این مجموعه از 12 آذر ماه 1389 آغاز شد و در 6 آبان 1390 به پایان رسید. پس از پخش 44 قسمت از این مجموعه، پخش سری دوم این مجموعه از 27 دی 1392 آغاز گردید و در 24 مرداد 1393 به پایان رسید.

نرگس محمدی

ستایش 3 با بازی نرگس محمدی جلوی دوربین میرود

در فصل دوم این مجموعه، ستایش با دو فرزند خود نازگل و محمد و با نام مستعار رودباری (به جای فردوس) و پس از گذشت 22 سال از آن قضایا در منطقه ای در شمال کشور زندگی می کند و صاحب رستورانی محبوب در میان مردم است. پسر او محمد ماهی فروشی دارد و با موتور ماهی به خانه ها می برد. بصورت اتفاقی حشمت فردوس با خانواده اش در شمال به ویلایشان آمده اند، از محمد ماهی می خرند و محمد هربار با یک بهانه ای به آن خانه می رود چون هم از نوه دختر حشمت فردوس خوشش آمده و می خواهد پیش وی کار کند تا به مقامی بالا برسد و ثروتمند شود، حشمت او را برای جارو کشی به محل کارش دعوت می کند و محمد راهی تهران می شود تا پیش او کار کند، از طرفی دیگر استاد دانشگاه نازگل از او خواستگاری می کند و از ستایش و ناز گل می خواهد که به تهران نقل مکان کنند و عروسی را آنجا گرفته و ماندگار شوند. ستایش بعد از آمدن به تهران به منزل دوست قدیمی خود عاطفه می رود.

خبر جدید از ساخت سریال ستایش 3 با نرگس محمدی

4.3143
این مطلب مفید بود ؟12221
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ، مهر / م.ف
وبگردی